Nejkrásnější manikúra na léto: Styl à la Barbie, květiny i zmrzlinové tóny

Nejkrásnější manikúra na léto: Styl à la Barbie, květiny i zmrzlinové tóny

S létem přichází uvolněná atmosféra, která se projektuje do všech sfér včetně módy. Co se týče manikúry, můžeme směle naskočit na vlnu veselých a pestrých barev, které budou skvěle korespondovat s opálenou pokožkou. Jaké designy budou letos vypadat na nehtech nejlépe?

Jahody i květiny

Co se týče manikúry, i nadále zůstává stálicí francouzský styl, který se ale dočká obměn. Kromě klasické kombinace s bílými špičkami se letos setkáte s minimalistickou tenkou linkou a barvám se meze nekladou, bílou můžete směle zaměnit za některý z pastelových odstínů.

Objeví se i několik nových odstínů, které budou letní manikúře dominovat. Mezi oblíbence bude patřit pistáciově zelená, pomerančově oranžová, nebesky modrá i růžová ve stylu Barbiecore.

Oblíbené budou také nejrůznější ornamenty. K létu neodmyslitelně patří rozkvetlé květiny, které se mohou promítnout v designu na vašich nehtech. Jste-li hravější typ, určitě oceníte, že si na nehtech můžete vytvořit i dekorace například v podobě letního ovoce, jako jsou jahody nebo třešně, či infantilní motivy. Fantazii se meze nekladou! Inspirujte se v následujících kapitolách!

Chcete další inspiraci? Podívejte se na video:

Doporučujeme

Články odjinud