Nejkrásnější letní manikúra: Hýří barvami, ornamenty i dotekem Francie!

30. 5. 2022
Foto: iStock
Nejkrásnější letní manikúra: Hýří barvami, ornamenty i dotekem Francie! | Foto: iStock
S létem přichází uvolněná atmosféra, která se projektuje do všech sfér včetně módy. Co se týče manikúry, můžeme směle naskočit na vlnu veselých a pestrých barev, které budou skvěle korespondovat s opálenou pokožkou. Jaké designy budou letos vypadat na nehtech nejlépe?

Jahody i květiny

Co se týče manikúry, i nadále zůstává stálicí francouzský styl, který se ale dočká mnoha obměn. Kromě klasické kombinace s bílými špičkami se letos setkáte se zlatým lakem, minimalistickou tenkou linkou i dvojkombinací tvořenou dvěma různými laky. Barvám se meze nekladou, bílou můžete směle zaměnit za některý z pastelových odstínů.

Oblíbené budou také nejrůznější ornamenty. K létu neodmyslitelně patří koupání a mořské vlny, které se mohou promítnout v designu na vašich nehtech. Jste-li hravější typ, určitě oceníte, že si na nehtech můžete vytvořit i dekorace například v podobě letního ovoce, jako jsou jahody nebo třešně, či květin. Fantazii se meze nekladou! Inspirujte se v následujících kapitolách!

TIP NA VIDEO: Inspirujte se také manikúrou ve videu

Moderní francouzská manikúra

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V červnu to s vámi bylo jako na houpačce. Momentálně však víte, že vás všechno posílilo. Zkrátka a dobře. Chybami se člověk učí, to je jisté. Pokud jste se rozešly s partnerem, s nímž jste…