Nejkrásnější romantické halenky na jaro: Vybírejte z 50 slušivých kousků!

29. 4. 2020
1. máj klepe na dveře a s ním i období plné romantiky. Promítněte ji také do svých outfitů! Pomůže vám v tom halenka, která je na jaro ideální, protože vám v ní nebude ani vedro, ani zima. Jaká se vám líbí?

Puntíky i jemné tóny

Pokud chcete působit něžně a romanticky, volte rozevláté halenky v jemných tónech, jako jsou bílá, béžová, růžová nebo jemně žlutá. Nebojte se ani potisku, ruku v ruce s jarem jdou květinové motivy, hitem letošní sezóny jsou pak puntíky.

Romantickému vzezření pomůžou volány, krajky i průsvitný materiál. Chcete-li si dodat trochu sex-appealu, oblékněte pod halenku krajkovou braletku a nechte ji smyslně vykukovat. Tento trik dokáže oživit i obyčejnou bílou košili!

A k čemu halenku obléct? Skvělý kontrast vytvoříte v kombinaci s roztrhanými džínami, romantický efekt zesílíte za pomoci midi sukně. Halenky však ladí i k džínovým šortkám či sukním, do kanceláře pak například k cigaretovým kalhotám.

Inspirujte se v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte mnoho plánů, jak strávit neděli v pohodě. Bohužel se však nesetkáte s kladnou odezvou. Mějte na paměti, že se musíte někdy podřídit názorům rodiny. Když už chcete prosadit své zájmy,…

Nejčtenější články

Doporučujeme