Nejkrásnější šaty z Českých lvů: Okouzlující Geislerová, Havlová i zářivá Issová

9. 3. 2020
O víkendu se odehrálo již sedmadvacáté slavnostní udílení prestižního filmového ocenění Český lev. Rozdáno bylo celkem dvacet skleněných sošek, nás však zajímalo, jaké outfity pro tuto příležitost zvolily slavné herečky.

Geislerová i Issová

Nekorunovanou královnou slavnostního udílení Českých lvů se stala herečka Aňa Geislerová, která oblékla perleťové šaty české značky Chatty a na červeném koberci doslova zářila. To samé se dá říct i o jej kamarádce Martě Issové, jež zvolila růžovou róbu téže značky. V jednoduchosti je krása a přesně toho se Issová držela. Jednoduchý střih šatů by se mohl zdát nudný, výrazný odstín však dodal outfitu šmrnc.

Zajímavé šaty slonovinové barvy značky LaFormela zvolila čerstvá držitelka Českého lva Tereza Ramba, jejíž róbu ozvláštnily výrazné spony. Odstín byl možná trochu nevýrazný, celkový dojem byl ale skvělý a herečka vypadala stylově. Podobnou barvu zvolila i Jana Plodková, která vzorované šaty značky Dior jako vždy dokonale zkombinovala s účesem, líčením i doplňky.

Dagmar Havlová

Skvěle vypadala i Dagmar Havlová, jež zvolila prudce elegantní černou róbu s volány na rukávech a vlečkou. Také Zuzana Stivínová zaujala svým otfitem. Herečka letos zvolila pánský kostým v černé barvě se zlatým zdobením se zvířecím motivem a dobře udělala. Tento styl jí sedí a na červeném koberci rozhodně vynikla. Zajímavé šaty v barvě petroleje od návrháře Miroslava Bárty vynesla zpěvačka Tonya Graves, které skvěle seděl zajímavý střih japonského kimona.

Velké výstřihy i volány

Velmi mile letos překvapila Jitka Čvančarová, které se outfity na slavnostních akcích většinou moc nedaří, tento rok je ale výjimkou. Herečka zvolila skvěle padnoucí zelenou róbu s prodlouženými rukávy a vydařila se jí i volba doplňků. Ty byly diskutabilní u herečky Veroniky Arichtevy. Snové šaty se zajímavým a odvážným výstřihem z dílny návrhářky Beaty Rajské totiž doplnila růžovým psaníčkem ve stylu ledvinky, které působilo trochu lacině. Velikostí výstřihu ji ale překonala jen její mladší kolegyně Alena Doláková, která si se svojí postavou může sice takové šaty dovolit, v kombinaci s volány, zářivě růžovou barvou a přehnaným líčením už to ale bylo přece jen trochu moc.

Celkově však slavné české ženy na červeném koberci příjemně překvapily. Ať už to bylo tím, že si nechaly poradit od renomovaných stylistů, nebo prostě jen měly zrovna šťastnou ruku, je vidět, že úroveň vkusu při slavnostních příležitostech se zlepšuje a čím dál méně je co vytknout.

Na deset nejzajímavějších šatů z Českých lvů 2020 se podívejte v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Střelci, nepodléhejte svým emocím a náladám. Pokud se chcete zviditelnit, tak rozumným způsobem. Jen tak si to u šéfa následně nerozházíte. Více času věnujte po práci dětem, jsou bez…

Nejčtenější články

Doporučujeme