Nejkrásnější svatební šaty roku 2001

15. 3. 2001
Nejkrásnější svatební šaty roku 2001
Koncem února proběhl v hotelu Hilton 2. ročník modelové soutěže českých návrhářů a návrhářek " Svatební šaty roku 2001". O titul Nejkrásnější svatební šaty roku 2001 se ucházelo 15 předních českých návrhářů.

Nejkrásnější svatební šaty roku 2001 

Koncem února proběhl v hotelu Hilton 2. ročník modelové soutěže českých návrhářů a návrhářek " Svatební šaty  roku 2001". O titul Nejkrásnější svatební šaty roku 2001 se ucházelo 15 předních českých návrhářů - Bohumila Balounová, Marcela Flídrová, Ivana Follová, Helena Kroftová, Zuzana Machorková, Helena Mertlová, Beata Rajská, Ivana Novotná, Nikkita, Marek Tesařík a další.

Modely hodnotila odborná porota, ve které zasedly nejen známé osobnosti jako fotograf David Kraus, spisovatel Vladimír Páral, modelka Kristina Fridvalská.., ale i pět náhodně vylosovaných diváků z publika. Samotné publikum mělo rovněž šanci hodnotit předváděné modely. Svatební šaty byly předváděny anonymně, označeny pouze číslem, nikdo tedy nevěděl, které šaty k jakému návrháři patří. 

Večerem provázeli Lucie Koňaříková a Martin Veselovský. Příjemnou atmosféru soutěže doplnilo vystoupení Báry Basikové a Petra Muka.

Šaty, které nejvíce oslovily jak porotu, tak i publikum pocházejí z dílny návrhářky Ivany Novotné, která tvoří po značkou IVN. Perfektní střih, kvalitní materiál, efektní barevné provedení. Takové jsou Nejkrásnější svatební šaty roku 2001. Dokonalost a eleganci jim dodala i Iva Kubelková, která šaty předváděla. Ostatně posuďte sami!

Autor: Dana Švigová
foto: Action promotion s.r.o.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Udržujte si dobré vazby v rodinném kruhu. Jen tak budete pořád spokojení a dočkáte se podpory v krušných časech. Nevyhýbejte se lehkým sportovním činnostem, ale dávejte si pozor třeba na…

Nejčtenější články

Doporučujeme