Nejkrásnější svatební šaty roku 2001 v hotelu Hilton

20. 2. 2001
Nejkrásnější svatební šaty roku 2001 v hotelu Hilton
Milé čtenářky Dámy, máte mimořádnou příležitost soutěžit o dva lístky na akci Svatební šaty roku 2001, která proběhne 22.2.2001 od 19.00 hodin v hotelu HILTON v Praze.

Nejkrásnější svatební šaty roku 2001 v hotelu Hilton


Milé čtenářky Dámy, máte mimořádnou příležitost soutěžit o dva lístky na akci Svatební šaty roku 2001, která proběhne 22.2.2001 od 19.00 hodin v hotelu HILTON v Praze. Je to již druhý ročník této modelové soutěže.
O titul Nejkrásnější svatební šaty roku 2001 se bude ucházet 15 předních českých návrhářů. Každý návrhář má možnost do soutěže přihlásit až 3 soutěžní modely, které budou prezentovat jeho osobní manekýny a známé Miss ČR.
Do poroty zasednou známé osobnosti z kulturního a společenského života, ale i náhodně losovaní diváci, kteří zajistí spravedlivé a objektivní hodnocení.
Svatební modely budou předváděné anonymně, nikdo nebude vědět které šaty k jakému návrháři patří. Diváci budou moci shlédnout i krátkou nesoutěžní módní přehlídku, při které budou představeni návrháři.
Mluveným slovem budou celý večer provázet Lucie Koňaříková a Martin Veselovský. Můžeme se též těšit na vystoupení muzikálové dvojice, kterými jsou Petr Muk a Bára Basiková.
Choreografickému zpracování módní show se bude věnovat známý choreograf Vašek Peiger.
Záznam z tohoto večera plného svatební nálady budeme moci spatřit na TV3.

Autor: redakce
Zdroj: pořadatel akce ACTION promotion s.r.o.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

První březnový týden jste začali skvěle a ten poslední skončíte exkluzivně. Sice se můžete dostat do křížku s nadřízeným, ale nebojte se, ze všeho se dostanete rychle ven. Projevíte svůj…

Nejčtenější články

Doporučujeme