Nejlépe se obléká Victoria Beckham, následuje ji Amal Clooney a Kendall Jenner

10. 6. 2016
Nejlépe se obléká Victoria Beckham, následuje ji Amal Clooney a Kendall Jenner
Právě tyto osobnosti se v nejrůznějších žebříčcích nejlépe oblékaných celebrit objevují poměrně často. Tentokrát se hodnotily módní kreace, ve kterých se slavné osobnosti pohybují v prostředí velkých světových letišť.

Létání má totiž stále punc výjimečné události, není proto divu, že se někteří cestující na cestu letadlem připravují také po módní stránce. Proto velká světová mezinárodní letiště, jakým je například londýnské Heathrow, fungují rovněž jako nečekaná přehlídková mola, na kterých je v k vidění řada zajímavých módních kousků.

Nejlépe oblékanými celebritami na cestách se podle British Airways pro letošní rok staly: 1. Victoria Beckham 2. Amal Clooney 3. Kendall Jenner 4. Angelina Jolie

5. Gwen Stefani 6. Charlize Theron 7. Taylor Swift 8. Marion Cotillard 9. Lupita Nyong’O 10. Heidi Klum

Žebříček vznikl na základě posouzení stovek fotografií známých osobností pořízených na letištích po celém světě. Na předních místech seznamu nejlépe oblékaných cestujících se umístily osobnosti, které jsou módními ikonami a udávají styl nejen při nástupu na palubu letadla.

Elizabeth Saltzman, jež pracuje například pro Gwyneth Paltrow, Umu Thurman či držitelku nominace na Oscara Saoirse Ronan a stala se členkou poroty, k tomu říká: „Celkově se o sebe lidé více starají. Ať již jde o to, jak vypadají, jak se stravují, zda žijí v souladu se zásadami zdravého životního stylu nebo zda má jejich konání vliv na životní prostředí. Ženy v našem žebříčku jsou příkladem moderního životního stylu. Všechny mají v módě svůj osobitý přístup, přičemž však nezapomínají ani na to staré dobré, klasické a osvědčené,“ dodává Elizabeth, která se pro letošní rok stala ambasadorkou letecké společnosti British Airways.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, zatímco jsou jiná znamení rozpolcená, vy máte ve všem jasno. Víkend se ponese v duchu rodinné pohody a přátelských okamžiků. Je až neuvěřitelné, jak jste komunikativní a rovněž…