Nejlepší kamarádky Madonna a Gwyneth Paltrow? Dávno ne!

17. 6. 2010
Nejlepší kamarádky Madonna a Gwyneth Paltrow? Dávno ne!
Když se Madonna odstěhovala z Londýna do New Yorku, přišla o nejlepší kamarádku Gwyneth Paltrow, která se rozhodla zůstat s rodinou v britské metropoli.

Ačkoli si obě slibovaly, že ani Atlantik jejich přátelství nemůže rozdělit, oceánu se to přesto povedlo. A prý dokonale.

„Nemluví spolu. Nejde přesně říct proč, ale Gwyneth je i v přátelství velmi žárlivá a soutěživá,“ uvedl zdroj blízký Madonně pro US magazine.

Popovou královnu a hollywoodskou herečku v Londýně pojily dvě věci – obě jsou Američanky a obě se provdaly za Brita.

Jenže když se Madonna s Guyem Ritchiem rozvedla a navíc odstěhovala do New Yorku, Gwyneth už si s ní neměla o čem povídat. Ona totiž zůstala v Londýně po boku Chrise Martina ze skupiny Coldplay.

„Dokážu být umíněná. Dokážu zabřednout do pomluv. Dokážu lidi pěkně zpražit a rozhodně se umím mstít… Vlastně jsem teď v takové situaci s jednou kamarádkou a mám docela velký vztek. Ale pomsta je zničující a to mi takovou radost nedělá,“ přiznala Paltrow minulý měsíc v rozhovoru s britským Vogue.

ČTĚTE TAKÉ:
Strie - už nechci je!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Už nemáte tendence zlehčovat šéfovy příkazy a díky tomu si zachráníte svou práci. Po pravdě řečeno jste měli opravdu namále. Neustále připomínky a radikální nesouhlas s věcmi, které jsou…

Nejčtenější články

Doporučujeme