Nejlepší manželky a partnerky podle zvěrokruhu. Které znamení vyhrává?

28. 8. 2021
Toužíte-li po manželství až za hrob, pak zkuste zapojit při vybírání i charakteristiky, které vyplývají z data narození. Hvězdy nám všem dávají do vínku určité rysy a vlastnosti, které mohou být v manželském svazku ku prospěchu, nebo naopak vadit. Manželství totiž ve skutečnosti „ruinuje“ konflikt osobností. Jakmile se tedy potkají dvě absolutně nekompatibilní dvojice, bude to velmi náročné.

Která znamení zvěrokruhu jsou tedy předurčená k tomu, aby se v nich rodily nejlepší partnerky a manželky? Následující seznam je seřazen od nejlepších po nejhorší. Ovšem nezoufejte, pokud se ta vaše (nebo vy) nacházíte úplně na konci. To přece neznamená, že nemůžete prožít skvělé manželství na celý život.

Rak (21. června – 22. července)

Pokud hledáte loajalitu a dobrý stabilní základ, žena narozená ve znamení Raka je ideální partnerkou. Ostatně, platí to i o mužích. Ženy narozené v tomto znamení milují rodinný život a touží po svatbě. Vzít si ženu ve znamení Raka znamená vzít si někoho, kdo investuje do vztahu naprosto všechno. Nikdy vám nebude lhát a je hodně jako vlčice – páruje se na celý život. Její úmysly jsou chvályhodné, proto jsou ženy ve znamení Raka jedny z nejlepších partnerek zvěrokruhu.

Co nás čeká v lásce v tomto roce  2021  podle astroložky Martiny Boháčové? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V tomto období je pro vás na prvním místě kariérní růst, na němž usilovně pracujete. Zatím nejste v nejlepší formě, ale to se koncem týdne změní. Prozatím si nechejte své chytlavé nápady…