Nejlepší relaxace Jiřího Langmajera

4. 9. 2002
Nejlepší relaxace Jiřího Langmajera
Jiří Langmajer v posledních letech jen potvrzuje svou pověst excelentního herce, který jde do svých rolí úplně nadoraz. O tom naposledy přesvědčil i diváky na letošních Letních shakespearovských slavnostech.

Nejlepší relaxace Jiřího Langmajera

Klepněte pro větší obrázek Jiří Langmajer v posledních letech jen potvrzuje svou pověst excelentního herce, který jde do svých rolí úplně nadoraz. O tom naposledy přesvědčil i diváky na letošních Letních shakespearovských slavnostech v pražském podhradí po boku Jana Třísky � jako Edgar v Králi Learovi. Stejně naplno ale Langmajer i žije! Říká se o něm, že je sukničkář, pořádný nervák a občas popíjí víc, než snese. Kdesi o sobě prohlásil, že je �kvartální alkoholik�. Buď pije, nebo nepije vůbec. V době divadelních zkoušek se však alkoholu ani nedotkne.

Nicméně permanentní vytížení si vybírá svou daň. Nic v životě není zadarmo. Paní Únava jakoby by byla jeho nejvěrnější družkou. Herec přiznává otevřeně svou nervovou labilitu a začínají ho trápit i bolesti páteře. "Doktoři mi řekli, že neumím relaxovat. Jsem hyperaktivní a navíc ještě hypermobilní , což znamená, že mám uvolněná vaziva. Navíc nedokážu uvolnit tělo a tím pádem nemůžu spát." (Několik let byl Jiří podle svých slov závislý na různých medikamentech, nyní však užívá dlouhodobě jen antidepresiva.) "Takže určitou relaxací je pro mě být sám. Ale naprosto nejlepší je být s mými dětmi za hezkého počasí venku. Tehdy jsem schopen zapomenout na své vlastní problémy, kterými se jinak neustále zahlcuju." (Plus)

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Delší dobu přemýšlíte, že si pořídíte něco nového anebo si najdete investici. Věřte, že k tomu není pár dní vhodná doba. I když vypadá nabídka lákavé, dopadne špatně. Vyhněte se podvodným…

Nejčtenější články

Doporučujeme