Komentáře k článku zpět na článek

Elynor 24. 5. 2015 | 20:27

Hmm, šikovné. Pro štíhlou mladou dívčinu, která přes týden studuje a na víkend jede domů k rodičům, nebo pro tu au-pair, pro kterou to původně bylo míněno, je to naprosto dostačující. Člověk obecně nepotřebuje kolem sebe mnoho krámů a nábytku, zejména ne v přechodném ubytování. A docela to i pěkně vypadá, mně se to líbí. Palec nahoru.

Rela 24. 5. 2015 | 13:19

Nevím, pro přespání snad, ale nic si neuvaří ani neohřeje a ani nemá kde vyprat. Tam to asi funguje jinak. Veškeré jídlo v restauraci a praní ve veřejných prádelnách. Nebo nevím.....

Zubra 22. 5. 2015 | 11:01

Je tam všechno krom podstatného: místa.
Ovšem jen totální trotl si jedno okno zabere dřezem, který moc nevyužije a druhé koupelnou, kde je 5 minut denně. Mnohem lepší by bylo u okna mít odpočinkovou zónu, křeslo, stůl. A ta by tam mohla být nikoli za skříní, vypadalo by to líp.
Je absolutní nesmysl mít v komoře pro jednoho umyvadlo i dřez - na to vyčištění zubů a umytí obličej dřez stačí a zbylo by mnohem víc místa.
A jestli se slečna na noc na posteli zatahuje, tak ať se neudusí.
Nehezké, sterilní, horší jak pokoj pro služku.

ivca001 21. 5. 2015 | 07:04

Klobou dolů před navrhařem bytu. Docela se mi to i líbí. Je to úžasně praktické. Jen mi tam chybí nějaká odpočinková část- křeslo, gauč... A v kuchyni by se toho asi nedalo moc uvařit. Ale jako byteček na přespávání je to skvělé.

Přečtěte si také

Horoskopy

Na finále tohoto pracovního týdne jste se moc těšili, protože se vám povedlo zbavit se smůly a posunout…

Nejčtenější články

Doporučujeme