Nejoblíbenější a nejšílenější diety! Po kterých zhubnete a kterým se vyhnout?

27. 12. 2020
Nejoblíbenější a nejšílenější diety! Po kterých zhubnete a kterým se vyhnout?
Kolikrát jste už vyzkoušeli nějakou novou dietu, která slibovala zázračný úbytek hmotnosti, třeba do tří dnů? Možná to raději ani nepočítáte. Těch „zaručeně“ nejlepších diet je spousta a vyznat se v nich je někdy opravdu těžké. Která je nejlepší, která nejšílenější a kterou odborníci nedoporučují vůbec držet, protože je pro vaše zdraví nebezpečná?

Hollywoodská dieta

Jde o přísnou dietu, kterou často používaly herečky a modelky. Tahle redukční dieta drasticky omezuje složité sacharidy a tuky. Je vhodná pro nárazové dietní řešení, pokud chcete shodit několik kilogramů během pár dnů. Za tři dny můžete zhubnout až tři kilogramy. Během nich jíte jen ovoce – ananas, kiwi, hroznové víno a banán.

Proč hollywoodskou dietu raději nedržet? Protože vám budou chybět bílkoviny i komplexní sacharidy a rozhodíte si hladinu krevního cukru, takže po ní dojde k jojo efektu. Tuhle dietu držte jedině v případě, že potřebujete překlenout stav, kdy se během jiné diety zastavila redukce váhy, tedy jako metabolický šok.

TIP NA VIDEO: Podívejte se na video, jak vypadala Hollywoodská dieta.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Během víkendu se dozvíte překvapující rodinné tajemství a budete z toho v nevídaném šoku. Hvězdy vám radí nepodléhat panice a nevytahovat kostlivce ze skříně. Staré křivdy nechte pěkně…