Nejoblíbenější a nejšílenější diety! Po kterých zhubnete a kterým se vyhnout?

27. 12. 2018
Nejoblíbenější a nejšílenější diety! Po kterých zhubnete a kterým se vyhnout?
Kolikrát jste už vyzkoušeli nějakou novou dietu, která slibovala zázračný úbytek hmotnosti, třeba do tří dnů? Možná to raději ani nepočítáte. Těch „zaručeně“ nejlepších diet je spousta a vyznat se v nich je někdy opravdu těžké. Která je nejlepší, která nejšílenější a kterou odborníci nedoporučují vůbec držet, protože je pro vaše zdraví nebezpečná?

Hollywoodská dieta

Jde o přísnou dietu, kterou často používaly herečky a modelky. Tahle redukční dieta drasticky omezuje složité sacharidy a tuky. Je vhodná pro nárazové dietní řešení, pokud chcete shodit několik kilogramů během pár dnů. Za tři dny můžete zhubnout až tři kilogramy. Během nich jíte jen ovoce – ananas, kiwi, hroznové víno a banán.

Proč hollywoodskou dietu raději nedržet? Protože vám budou chybět bílkoviny i komplexní sacharidy a rozhodíte si hladinu krevního cukru, takže po ní dojde k jojo efektu. Tuhle dietu držte jedině v případě, že potřebujete překlenout stav, kdy se během jiné diety zastavila redukce váhy, tedy jako metabolický šok.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S polevením v práci se špatně srovnáváte, ale kolegové vás naštěstí podpoří. Ujistíte se, že máte stále extra dobré skóre. Vždyť víte, že každý den není posvícení. Neklesejte na mysli a…

Nejčtenější články

Doporučujeme