Nejoblíbenější polohy: Které pozice v sexu upřednostňujete?

27. 3. 2018
Nejoblíbenější polohy: Které pozice v sexu upřednostňujete?
Existuje spousta milostných poloh, ve kterých si můžete užívat spojení se svým partnerem. Některé jsou zárukou toho, že vás dovedou k orgasmu, jiné jsou spíš krkolomné a určené pro fajnšmekry. Těchto pět poloh ale patří mezi nejoblíbenější pro ženy. Jakou máte nejradši vy?

Misionářská poloha

Protože velká spousta žen nedosahuje vaginálního orgasmu, kdy se dráždí G bod, soustředí se na ty, kdy je možné dojít k vyvrcholení přes klitoris. Misionářská poloha, kdy se tělo tře o tělo, tuto možnost nabízí. Mnoha ženám vyhovuje také z toho důvodu, že vidí svému partnerovi do tváře a mohou se s ním líbat a laskat. Plus není fyzicky příliš náročná.

Zezadu

Poloha zezadu je oblíbená především mezi ženami, které jdou cíleně po orgasmu a intimita a psychické pouto s mužem pro ně nejsou zas tak důležité. Při této poloze se navíc můžete dráždit rukou, čímž si přivodíte ještě slastnější pocity. Řada žen si také oblíbila vylepšenou verzi polohy zezadu, kdy leží na břiše a dráždění intimních partií je ještě intenzivnější.

Na koníčka

Třetí nejoblíbenější polohu si ženy zamilovaly zřejmě proto, že při ní mají vše pod kontrolou. Když si partnera „osedlají“, mohou samy kontrolovat hloubku průniku i rychlost, partner je navíc může laskat na prsou i na klitorisu nebo si mohou pomoct samy. Máte při ní sice o trochu víc „práce“, ale ocení ji i partner. Za prvé má na vás dokonalý výhled a za druhé se příliš nenadře.

Jaká poloha nikdy nezklame podle pornoherečky? Podívejte se na video:

Lotus

Při této poloze partner sedí buď v tureckém sedu, nebo s nataženýma nohama a žena si obkročmo sedne na něj. Je už na vás, jestli udáváte rytmus vy, nebo necháte partnera, aby vás chytil za boky a pomohl vám. Každopádně v této poloze spolu máte dokonalý kontakt po celém těle, je zde prostor pro vášnivé polibky i oční kontakt.

Jako lžičky

Tato poloha je pohodlná pro obě strany, kdy oba ležíte na boku, přičemž partner je samozřejmě vzadu. Je zde dost prostoru pro vlastní dráždění i pro partnerovu iniciativu, a není proto příliš složité přivést ženu až na vrchol.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Po vyčerpávajícím týdnu zatoužíte po odpočinku a činnostech, které lze dělat s kamarády. Když si vyrazíte za sportem, vrátíte se domů jako znovuzrození. Zaměřte se také na výchovu dětí.…