Nejpřitažlivější ženská znamení horoskopu: Komu muži padají k nohám?

Nejpřitažlivější ženská znamení horoskopu: Komu muži padají k nohám?

Nemusíte být nutně královnou krásy, abyste dokázala okouzlit muže. Atraktivní z vás dělá to, co vyzařujete. Pokud jste se narodila v některém z těchto znamení zvěrokruhu, tak ve vás rozhodně dříme femme fatale. Stačí ji jen umět v sobě probudit.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Vodnářky bývají přitažlivé svým vzhledem i povahou. Mají hezké rysy v obličeji a srdce na pravém místě. Atraktivní je pro muže hlavně jejich upřímnost a otevřenost. Na nic si nehrají a nemají potřebu něco před ostatními skrývat, nebo se dokonce snížit k manipulacím. Jsou také velmi přátelské, milé a svobodomyslné.

Na co mají talent jednotlivá znamení? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Ženy narozené ve znamení Berana jsou velmi vášnivé a divoké. Dokážou dostat to, co si umanou, a je těžké jim odolat. Do vztahů vstupují s velkou intenzitou a odhodláním. Dominantní muži ale u nich příliš šanci nemají, protože v partnerství tyto ženy přebírají vůdčí úlohu. Taky se umějí se svou drahou polovičkou pěkně pohádat, pokud jim začne odporovat.

Pokračování 3 / 6

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Ženy Blíženci jsou mistryně v komunikaci a ve společnosti je jen tak nepřehlédnete. Umějí lidi skvěle bavit a je to právě jejich úsměv a společenskost, které působí na muže tak přitažlivě. Když se s nimi navíc bavíte, máte pocit, že se znáte odjakživa. Snadno tak s potenciálním partnerem navážou blízký kontakt. Horší už je to s jejich proměnlivou náladou.

Pokračování 4 / 6

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Lvice rozhodně nejsou žádné šedé myšky. Jsou okouzlující, a jakmile vstoupí do místnosti, okamžitě jsou středem pozornosti. Sebevědomím, odvahou a dominantním chováním muže bezpochyby přitahují. Potenciální partneři si vedle nich ale zase nepřipadají méněcenně. Lvi se totiž nikdy nechovají povýšeně. Jsou rádi mezi lidmi a dokážou na ně přenést své nadšení a dobrou náladu. Navíc mají smysl pro humor, a ten je hodně atraktivní.

Pokračování 5 / 6

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Štírky umějí být hravé a zlobivé holky. Pokud se muž nechová podle jejich představ, tak ho umějí pěkně poškádlit. Jejich sex-appeal a energie z nich přímo srší a muži z nich hned vycítí, že jsou v posteli divošky. Přitahuje je na nich ale i jejich tajemnost a nepředvídatelnost. Ve vztahu pak bývají pěkně žárlivé a snaží se mít nad svým partnerem absolutní nadvládu.

Pokračování 6 / 6

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Střelkyně jsou společenské, pozitivní a rády flirtují. Kromě těchto vlastností muže přitahuje jejich nezávislost a sebevědomí. Ženy v tomto znamení totiž nehodlají vkládat svou energii do někoho, kdo za to nestojí. Jakmile ale najdou toho pravého, snesly by mu i modré z nebe. Jakmile ale ve vztahu přestanou být spokojené, můžou být nestálé, až sobecké.

Doporučujeme

Články odjinud