Nejromantičtější znamení zvěrokruhu: Patří k nim i váš vyvolený?  | Foto: iStock

Foto: iStock

Nejromantičtější znamení zvěrokruhu: Patří k nim i váš vyvolený?

Přemýšleli jste někdy, co říká zvěrokruh o vaší povaze, pokud jde o romantiku? Existují znamení, která jsou doslova jako z červené knihovny. Zatímco jiná jsou spíše cynická a na nějaká roztomilá slovíčka a valentýnské dárečky je neužije. Komu nadělily hvězdy romantiku do vínku a u koho byly sudičky v tomto směru skoupé?

Vodní znamení

Ryby: 100% romantické. Pokud se vám vybaví všechny možné kýčovité romantické komedie nebo milostné písně, s největší pravděpodobností jsou autory Ryby. Tyto bytosti ovládané Neptunem milují vše, co souvisí s romantikou, říší snů a fantazií. Hledáte-li romantiky, pak hledejte mezi Rybami.

Rak: 100% romantický. Tato „měsíční“ miminka, podobná Rybám, ovládá Měsíc, takže není divu, že se snaží ve vztahu o toho druhého vždy dobře postarat. K tomu patří i romantická gesta a činy.

Štír: 80% romantik. Toto je typ partnera, který si bude pamatovat každý maličký detail, který jste s ním sdíleli. Když máte narozeniny, svátek nebo slavíte výročí, použijí Štíři tyto informace k tomu, aby vám darovali něco, z čeho budete doslova paf.

Tip na video: Na co mají talent jednotlivá znamení?

Pokračování 2 / 4

Vzdušná znamení

Váhy: 110% romantické. Tyto duše ovládané Venuší touží po opravdové romantice a náklonnosti a zároveň romantiku rozdávají plnými hrstmi tomu, kdo je v hledáčku jejich zájmu. Váhy vám koupí klidně celou sbírku parfémů jen proto, že jste se jim jednou krátce zmínili, že vám krásně voní. Nebo vás překvapí obrovskou kyticí růží, kterou vám pošlou do práce.

Vodnář: 60% romantik – ale pouze tehdy, pokud jste pro ně skutečně „ten nej“. Stejně jako Blíženci se Vodnáři příliš nezaměřují na romantickou stránku vztahu. Ne že by jim romantika vadila, ale moc ji nevyhledávají.

Blíženci: 45% romantici. Ještě horší než Vodnáři. Tyto duální osoby se více starají o intelekt svého protějšku. Sem tam vztah sice opepří i špetkou romantiky, ale nebude to priorita, na kterou by zaměřovaly své myšlenky.

Pokračování 3 / 4

Zemská znamení

Býk: 98% romantický. Stejně milující a přítulný jako Váhy. Býci rádi rozmazlují své partnery drahými dárky, úžasným jídlem a krásnými parfémy. Toto znamení miluje všechno smyslné a romantické.

Kozoroh: 70% romantika. Toto znamení ukazuje svou romantickou stránku tím, že se o svého partnera finančně i sexuálně stará. Kozorozi se nenechají pohltit emocemi, ale poznáte, když vás Kozoroh bude milovat, protože se bude mimořádně snažit, aby vám pomohl dosáhnout vašich osobních cílů.

Panna: 70% romantik. Oddaný a pečující jsou dvě slova, která dokonale popisují styl lásky Panny. A díky tomu mohou být Panny, i když jsou analytické a přehnaně kritické, hluboko uvnitř opravdu velcí romantici.

Pokračování 4 / 4

Ohnivá znamení

Lev: 100% romantik. Extravagantní dárky, květiny každý den a poněkud kýčovité básně jsou dokonalým způsobem, jak popsat romantický styl tohoto znamení. Lvi rádi dělají všechno ve velkém stylu, rádi se předvádějí a dbají na to, aby upoutali pozornost všech.

Beran: 90% romantik. Berani bývají přehnaně dramatičtí téměř ve všem, co dělají – včetně lásky a romantiky. Beran se postará o to, aby každý věděl, jak moc svou polovičku miluje. Píše básně, dává fotky s vyznáním na sociální sítě, nahrává vzkazy a udělá cokoli, aby partner viděl, jak moc mu na něm záleží.

Střelec: 90% romantik. Stejně jako Lev a Beran je i Střelec milovníkem romantických projevů. A pokud je do vás Střelec skutečně hodně zamilovaný, bude vás rozmazlovat nejrůznějšími dárky a náklonností.

Doporučujeme

Články odjinud