Nejtoxičtější přátelé podle zvěrokruhu: Těchto 6 znamení si nikdy nepouštějte k tělu | Foto: iStockphoto.com

Foto: iStockphoto.com

Nejtoxičtější přátelé podle zvěrokruhu: Těchto 6 znamení si nikdy nepouštějte k tělu

Přátelství je v našem životě velmi důležité. Jsou ale lidé, kteří si na kamarády jen hrají a dokážou vám vrazit nůž do zad. Na která znamení zvěrokruhu byste si měla dávat obzvlášť pozor?

Beran (21. března–19. dubna)

Berani rozhodně nepatří mezi nejmilejší a nejpřátelštější lidi. Jsou velmi temperamentní a dokážou se rozčílit kvůli maličkostem během pár sekund. Netolerují žádné odlišnosti a krutě vás odsoudí, kdykoliv máte na něco jiný názor než oni. Mít přítele, kolem kterého musíte neustále našlapovat po špičkách, abyste ho něčím nerozčílila, je nesmírně vyčerpávající.

Jaký bude podle horoskopu rok 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Blíženci (21. května–20. června)

O Blížencích je známo, že mají dvě tváře, takže s nimi nikdy nevíte, na čem skutečně jste. V jednu chvíli jste nejlepší kamarádka a pak se k vám otočí zády. Bývají falešní a jednají podle toho, jak se jim to hodí. A takovému člověku opravdu nemůžete důvěřovat.

Pokračování 3 / 6

Rak (21. června–22. července)

Raci jsou velmi emocionální, ale to z nich nedělá toxického přítele. Je to především způsob, jakým Raci manipulují s ostatními pomocí emocionálních výstupů. Nikdy totiž neuznají vlastní chybu a staví se do role oběti. Donutí vás přimět, abyste si myslela, že všechno je nakonec vaše vina.

Pokračování 4 / 6

Lev (23. července–22. srpna)

Lvi jsou nesmírně sebestřední a sobečtí. Přátelé se jim hodí jen do chvíle, kdy jim pochlebují a fandí. Jakmile jim něco vytknou, je po přátelství. Mívají proto jen povrchní vztahy, ze kterých těží výhody pro sebe. Jakmile ale potřebujete něco vy od nich, budou mít vždycky něco důležitějšího nebo budou příliš zaneprázdnění.

Pokračování 5 / 6

Štír (23. října–21. listopadu)

Štíři jsou velmi žárliví a nečitelní. Co si skutečně myslí, vám jen tak neřeknou a nikdy neukazují své slabiny, protože lidem okolo sebe nedůvěřují. Také umějí být pěkně vzteklí, a když je něčím naštvete, dokážou se i mstít. Štírům rozhodně jen tak neodhalujte intimní informace, mohli by je pak použít proti vám.

Pokračování 6 / 6

Vodnář (20. ledna–18. února)

Vodnáři působí chladně a odtažitě. To proto, že ostatním nedůvěřují a neradi se svěřují. A to je důvod, proč přátelství s takovým člověkem nikdy nebude upřímné. Můžete si s ním užít zábavu, ale tím to končí. Toto znamení také nedělá kompromisy a musí být vždy po jeho.

Doporučujeme

Články odjinud