Největší a nejmodernější fitness centrum v ČR

19. 2. 2001
Největší a nejmodernější fitness centrum v ČR
Největší a nejmodernější fitness centrum v České republice se nachází v Praze přímo naproti metru B Smíchovské nádraží. Jeho rozloha je cca 5000 m2 a nachází se ve 4 patrech.

Největší a nejmodernější fitness centrum v ČR
Fitness Factory Pro - Smíchovské nádraží

Největší a nejmodernější fitness centrum v České republice se nachází v Praze přímo naproti metru B Smíchovské nádraží. Jeho rozloha je cca 5000 m2 a nachází se ve 4 patrech. V areálu naleznete 5 sálů na cvičení o kapacitách od 70 do 300 lidí a s nejlepšími instruktory aerobiku, za které jmenujme - Vašek Krejčík, Jana Čermáková Havrdová, Radka a David Hufovi, Radka Hamáčková, Hanka Kynychová a mnozí další, posilovnu na ploše 650 m2 s posilovacími stroji značky Grun Sport s více jak 120 stanovišti jak pro muže, tak pro ženy, veslařskými trenažéry Concept II, s kardio zónou - 20 kol, 6 steperrů, 2 běžící pásy. Odborní trenéři vám zdarma pomohou a budou nápomocni ve vašem cvičení.


Další službu, kterou nabízíme je největší poslední hit ve světě fitness Spinning, což je jízda na stacionárním kole pod vedením instruktora, který vás vede a provází vás různými terény. Bojové sporty skýtají útočiště pro muže i ženy na kickboxu, boxu, taebu, tai-chi, józe - jsou vybaveny boxérskými pytly, boxérským ringem a tatami je k dispozici také. Ženám mimo aerobiku můžeme nabídnout hlídání dětí během celého dne, kdy ony mohou jít cvičit, dětský koutek a mnoho dětských kurzů. Pro milovníky tance jsou zde afro dance, rap, break, disco, jazz a v případě, že si zapomenete oblečení, můžete využít naší prodejnu sportovního oblečení.


Oblíbeným sportem je také squash, který zvyšuje fyzickou kondici. Zahrát si můžete ve 4 kurtech značky Fibersien. Pro milovníky stolního tenisu nabízíme velkou hernu s 20 stoly Buterfly pod odborným vedením Jindřicha Panského. Pro relaxaci si můžete vybrat solárium, masáže/klasická, sportovní, fyzioterapie, lymfa, reiky/, posezení v příjemném baru a návštěvu celého komplexu můžete završit v nově otevřeném Restaurantu Faktorie v posledním patře sportovního centra.Nabízíme slevy pro studenty, invalidní občany s průkazkou ZTP/P, speciální ceny a program pro seniory, který je veden odborníky z oblasti cvičení, výživy, na své si přijdou i těhotné ženy a zákazníci s potřebou rekonvalescence a rehabilitace.

Spojení do fitness centra je velice snadné, jsme přímo na metru B - Smíchovské nádraží, v areálu můžete parkovat, přijet vlakem, autobusem nebo tramvají.
Ceny se pohybují od 50,-Kč za návštěvu posilovny nebo aerobiku a dále dle ceníku Fitness Factory Pro.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nastávající den bude skoro bez obláčku. Je ovšem pravda, že se musíte postarat o jednoho člena rodiny, který má velké starosti. Podpoříte ho. Dopřejte si s rodinou kapku kultury a vyrazte…

Nejčtenější články

Doporučujeme