Největší a nejmodernější fitness centrum v ČR

19. 2. 2001
Největší a nejmodernější fitness centrum v ČR
Největší a nejmodernější fitness centrum v České republice se nachází v Praze přímo naproti metru B Smíchovské nádraží. Jeho rozloha je cca 5000 m2 a nachází se ve 4 patrech.

Největší a nejmodernější fitness centrum v ČR
Fitness Factory Pro - Smíchovské nádraží

Největší a nejmodernější fitness centrum v České republice se nachází v Praze přímo naproti metru B Smíchovské nádraží. Jeho rozloha je cca 5000 m2 a nachází se ve 4 patrech. V areálu naleznete 5 sálů na cvičení o kapacitách od 70 do 300 lidí a s nejlepšími instruktory aerobiku, za které jmenujme - Vašek Krejčík, Jana Čermáková Havrdová, Radka a David Hufovi, Radka Hamáčková, Hanka Kynychová a mnozí další, posilovnu na ploše 650 m2 s posilovacími stroji značky Grun Sport s více jak 120 stanovišti jak pro muže, tak pro ženy, veslařskými trenažéry Concept II, s kardio zónou - 20 kol, 6 steperrů, 2 běžící pásy. Odborní trenéři vám zdarma pomohou a budou nápomocni ve vašem cvičení.


Další službu, kterou nabízíme je největší poslední hit ve světě fitness Spinning, což je jízda na stacionárním kole pod vedením instruktora, který vás vede a provází vás různými terény. Bojové sporty skýtají útočiště pro muže i ženy na kickboxu, boxu, taebu, tai-chi, józe - jsou vybaveny boxérskými pytly, boxérským ringem a tatami je k dispozici také. Ženám mimo aerobiku můžeme nabídnout hlídání dětí během celého dne, kdy ony mohou jít cvičit, dětský koutek a mnoho dětských kurzů. Pro milovníky tance jsou zde afro dance, rap, break, disco, jazz a v případě, že si zapomenete oblečení, můžete využít naší prodejnu sportovního oblečení.


Oblíbeným sportem je také squash, který zvyšuje fyzickou kondici. Zahrát si můžete ve 4 kurtech značky Fibersien. Pro milovníky stolního tenisu nabízíme velkou hernu s 20 stoly Buterfly pod odborným vedením Jindřicha Panského. Pro relaxaci si můžete vybrat solárium, masáže/klasická, sportovní, fyzioterapie, lymfa, reiky/, posezení v příjemném baru a návštěvu celého komplexu můžete završit v nově otevřeném Restaurantu Faktorie v posledním patře sportovního centra.Nabízíme slevy pro studenty, invalidní občany s průkazkou ZTP/P, speciální ceny a program pro seniory, který je veden odborníky z oblasti cvičení, výživy, na své si přijdou i těhotné ženy a zákazníci s potřebou rekonvalescence a rehabilitace.

Spojení do fitness centra je velice snadné, jsme přímo na metru B - Smíchovské nádraží, v areálu můžete parkovat, přijet vlakem, autobusem nebo tramvají.
Ceny se pohybují od 50,-Kč za návštěvu posilovny nebo aerobiku a dále dle ceníku Fitness Factory Pro.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Hlavně dnes respektujte varování hvězdné konstelace Merkuru se Saturnem. Bohužel na tom nebudete po fyzické stránce nejlépe, takže těžkou práci, kterou můžete odložit, nechte na jindy.…

Nejčtenější články