Největší dříči horoskopu: Kozorohové jsou kariéristi, Ryby se vyhýbají nudě

22. 9. 2022
Řada z nás si s radostí užívá vytoužené chvilky pracovního volna, překvapivě to ale neplatí pro všechny. Zatímco někdo si život bez odpočinku, pro jiného je slovo pauza neslušné slovo. Řeč je o workoholicích. Kdo se podle zvěrokruhu řadí mezi ty největší dříče?

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Mezi jedny z bezkonkurenčně největších dříčů podle horoskopu patří Ryby. Jejich pracovitost má ale trochu jiné důvody než by se mohlo zdát. Rybám v práci totiž nejde ani tak o úspěšnou kariéru, jako spíš o zahánění nudy, kterou nesnášejí. Práce jim pomáhá zbavit se všedních myšlenek i všech zažitých stereotypů. Navíc dává prostor i jinak uzavřeným myšlenkám a kreativitě, aby se mohly konečně projevit naplno.

Vytrvalost, se kterou se Ryby věnují práci, nemá hranice. V práci projevují silnou vůli i schopnost pozitivní motivace. Navíc dokážou vyřešit téměř každý problém a je na ně spoleh, proto jsou jedinci zrození v tomto znamení v kolektivu oblíbení i přes svou mlčenlivost. Díky snům a pestré fantazii Ryby v práci neustále přicházejí s inovativními nápady.

Co čeká jednotlivá znamení na podzim? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Již v úterý vám dojde, že máte našlápnuto k obrovskému úspěchu. Byli byste opravdu bláhoví, kdybyste této skvělé situace nevyužili. Nezkoušejte nic záhadného a soustřeďte se na věci, v…