Největší módní trapasy ve Varech: Kdo letos zvolil nevkusné modely?

26. 8. 2021
Po loňské pauze způsobené covidovou pandemií se letos opět koná Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Právě jeho 55. ročník je důvodem, aby se podstatná část Prahy na několik dní přestěhovala do lázeňského města a celebrity zde předvedly své krásné i méně povedené outfity. Komu se to letos zatím příliš nepovedlo?

Jitka Čvančarová

Ani herečka Jitka Čvančarová se za své bujné křivky nestydí, bohužel dobrý vkus jí většinou chybí, alespoň co se oblékání týče. Nejvýrazněji na sebe upozornila před čtyřmi lety právě v Karlových Varech, kdy zvolila vínové saténové šaty s výstřihem tak odvážným, že přehlušil veškeré dění na festivalu. Letos tomu je dost podobně. Tentokrát se na červeném koberci objevila v obří blankytně modré róbě z dílny slovenského návrháře Borise Hanečky a opět byla nepřehlédnutelná, a to nejen díky bujnému dekoltu. Šaty, jejichž látka okamžitě působila zmačkaně, se totiž staly terčem mnoha internetových vtípků. Mnozí je přirovnávali ke stanové plachtě a samotnou herečku k pohádkové Droběně z filmu Tři oříšky pro Popelku. Jedno ale nelze Čvančarové upřít – dokázala zastínit i přítomnost mezinárodní herecké hvězdy Michaela Caina.

Co prozradila Jitka Čvančarová? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Merkur bude až do 10. února v blahodárném spojení s Uranem, proto na sobě pilně pracujte. I když se v tomto období cítíte více unavení, neklesejte na mysli. Všechno se vám podaří dotáhnout…