Největší naivky Hollywoodu. Čemu jsou schopní slavní uvěřit? Tomu neuvěříte!

27. 4. 2016
U celebrit se předpokládá, že budou protřelí životem a hned tak nikomu a na nic nenaletí. Opak je však pravdou, jsou to docela obyčejní lidé, kteří uvěří nesmyslu, jakéý by prohlédlo i malé dítě.

Michelle Pfeiffer uvěřila, že se dá žít jen ze vzduchu

Možná ani nebudete schopni pochopit, čemu je možné uvěřit. Herečka Michelle Pfeiffer totiž na sebe nedávno prozradila, že byla kdysi členkou kultu lidí, kteří věří, že lze přežít pouze ze vzduchu. Šlo prý o životní způsob zvaný bretharianismus, jenž hlásá, že není nutné jíst, pít ani spát, protože lze žít jen ze vzduchu či slunečního světla. Cílem je povznést se a stát se spirituální bytostí.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

“V Hollywoodu jsem teprve začínala, byla jsem ze všeho doslova vykulená. Náhodou jsem se tehdy seznámila s párem, který se zabýval dietami. Já jsem chtěla vypadat skvěle, tak jak si to má profese žádá, a tak jsem s nimi začala spolupracovat. Pro začátek jsem se měla stravovat vegetariánsky a navrhovali mi, abych s nimi žila a oni tak měli lepší přehled o tom, jak jím, to jsem ale odmítla. Nicméně i tak jsem za všechna sezení, za všechny jejich rady, jejich dohled nade mnou platila a nemalé částky. Ale brzy se mi podařilo z jejich vlivu vymanit,” popsala zkušenost z mládí Michelle Pfeiffer.

Naštěstí na nesmysl přišla dost brzy, dogma opustila a začala žít normálně. Omluvou může být to, že jí v té době bylo teprve dvacet let. Dlužno dodat, že Pfeiffer je v současnosti striktní vegankou a velmi se zajímá o to, co konzumuje ona a její rodina.

Herečka Rebel Wilson ze sebe dělá diblíka. Marně

A dokonce si myslí, že jí pomůže k větší popularitě, když o sobě tvrdí, že je jí 29 let. Podle její spolužačky ze střední školy však už oslavila šestatřicetiny. Mezi námi, kromě proříznuté pusy, prostoduchého pohledu a hory masa tahle herečka moc krásy nepobrala.

Proto se asi dělá „zajímavou“ i za cenu, že bude vypadat trapně. Kromě údajného mládí si profil před fanoušky vylepšuje ještě tím, že o sobě prohlašovala, že pochází z chudých poměrů. Jenže pravda vyšla najevo brzy. Ve skutečnosti jsou prý její rodiče velmi dobře zajištěni a dceři tak mohli poskytnout špičkové vzdělání. A do třetice všeho dobrého, nejmenuje se prý Rebel Wilson, ale Melanie Elizabeth Bownds. Těch lží a polopravd je nějak moc, a léta Rebel stejně neuberou.

Katie Price je nejen naivní, ale pořádně praštěná

Co si jen myslet o výchově její osmileté dcery Princess, které Katie dovolí nosit šminky, žehlit si vlasy, používat výrazné rtěnky a dělat ze sebe téměř dospělou slečnu. Dcera dohání make-upem svou maminku, blesky fotoaparátů se jí také líbí a vesele mává fotografům. Jasně, osmileté dítě z toho nemá ještě rozum a sláva a obdiv se malé slečně líbí, jenže ta, která ví, co popularita obnáší, by dceru naopak měla držet na uzdě. Představa, že malá se maškarádou prosadí v showbyznysu, je opravdu dost naivní, co myslíte?

Podle Angeliny Jolie je šňupání neškodná zábava

Americký plátek National Enquirer otiskl dosud nezveřejněné fotografie, na kterých je mladá Angelina Jolie. Jejich autorem je jistý Franklin Meyer, který byl podle jedné z neautorizovaných biografií slavné herečky jejím drogovým dealerem koncem 90. let. Podle slov dnes již osmašedesátiletého dealera se z jejich "obchodního" vztahu později vyvinulo přátelství.

"Koks a heroin," odpověděl bývalý dealer na otázku, co si od něj tehdy dvacetiletá herečka kupovala. Drogy jí nosil přímo domů. Nikdy však prý je nekupovala ve velkých množstvích, ani je nekouřila či si dokonce píchala do žíly. Koks i heroin pouze šňupala. Co na to říct?

Courtney Stodden si plete módu s cirkusem

Z ošklivého káčátka labuť nikdy nebude. Ale herečka Courtney Stodden, která svůj vzhled laciné striptérky postavila na průsvitných lodičkách na platformě a minišatech s obrovským výstřihem, se snaží hrát si na něco, čím nikdy nebude. Přesněji řečeno, ať dělá, co dělá, božské Marylin nesahá ani po kotníky. Peroxidová dvacítka však o svých kvalitách nepochybuje: "Jsem sebevědomá dívka, jsem šťastná. A upřímně si myslím, že všechno, na čem záleží, je poslouchat své srdce, vypadat tak, jak chcete vypadat a oblékat si to, co si chcete oblékat." Co myslíte, je v pořádku vypadat ve dvaceti na čtyřicet?

Bradley Cooper je „mamánek“

Byl už jednou ženatý a je mu jedenačtyřicet. To už by Bradley mohl pro svoji novou lásku umět překročit svůj stín. Leč všechno je jinak. Jednou se Irina Shayk a Bradley Cooper procházejí po newyorském bulváru ruku v ruce jako dvě hrdličky, za týden ohlašují krach jejich vztahu. Kde je pravda? Důvodem rozchodu je prý Bradleyho matka, které ruská modelka příliš nesedí. Že s tchyní Bradley jaksi nepočítá, se dá ještě chápat. Ale proč se nedokáže vzepřít své matce a bezmezně věří jejím nepodloženým pomluvám?

Blac Chyna – cukrová blondýna, co od ní můžete čekat?

Hvězdička striptýzového nebe Blac Chyna sebevědomí určitě nepostrádá. Hrála v několika videoklipech, objevila se na obálce prestižního časopisu Dimepiece, otevřela si internetový butik s vlastní značkou oblečení, ale přes to je na ní vidět určitá prostoduchost. Do nočního klubu vyrazila v saténovém růžovém pyžámku, které sice odhaluje její přednosti, jenže pak se tak ztřískala, že „elegance“ byla ta tam. Dokonce ukazovala fotografům nahé pozadí. Závěr? V hlavě toho nafintěná blondýna moc nemá, ale mínění má o sobě víc než dost. To si naivně myslí, že do světa showbyznysu stačí jen dobře tvarované tělo, navíc se silikonovým poprsím? Takových po světě běhá….

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Během dvou dnů volna jste uvolnění a připravení na víkendové dobrodružství s rodinou. Atmosféra je báječná a vy prahnete po výletu do přírody, kde je na dosah ruky koupání. Ideální je pro…