Největší oscarové trapasy posledních 20 let: Incest, labutí vejce i pády na zem

6. 2. 2020
V noci z neděle 9. února na pondělí 10. února 2020 proběhne již dvaadevadesáté udílení Cen Akademie. Rozdávání zlatých sošek Oscarů provází téměř každoročně nějaký skandál, který se zapíše do dějin. Jaké trapasy jsou stále v živé paměti za posledních dvacet let?

Incest Angeliny Jolie

Ještě předtím, než se Angelina Jolie stala světicí zachraňující sirotky ze všech koutů světa a bojující za práva žen (a také předtím, než přebrala manžela Brada Pitta herečce Jennifer Aniston), netajila se svojí démonickou duší. Koketovala se sadomasochismem, trpěla sebevražednými sklony, nosila na krku ampuli s krví bývalého manžela a byla otevřená bisexualitě. Své nevšední choutky projevila také na udílení Oscarů v roce 2000, kde získala sošku za nejlepší ženskou vedlejší roli ve snímku Narušení. Herečka zřejmě nevěděla, jak by co nejvíc projevila svoji radost, a tak na následné tiskové konferenci začala vášnivě líbat svého bratra Jamese. Francouzsky.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile přijdete na pracoviště, bez okolků se pustíte do plnění úkolů. Nadřízený je mile překvapený, protože doteď jste se jeho požadavkům spíše vyhýbali. Milé Rybičky, vše berete s…

Nejčtenější články

Doporučujeme