Největší oscarové trapasy posledních 20 let: Incest, labutí vejce i pády na zem

25. 4. 2021
V noci z neděle 25. dubna na pondělí 26. dubna 2021 proběhne již třiadevadesáté udílení Cen Akademie. Rozdávání zlatých sošek Oscarů provází téměř každoročně nějaký skandál, který se zapíše do dějin. Jaké trapasy jsou stále v živé paměti za posledních dvacet let?

Incest Angeliny Jolie

Ještě předtím, než se Angelina Jolie stala světicí zachraňující sirotky ze všech koutů světa a bojující za práva žen (a také předtím, než přebrala manžela Brada Pitta herečce Jennifer Aniston), netajila se svojí démonickou duší. Koketovala se sadomasochismem, trpěla sebevražednými sklony, nosila na krku ampuli s krví bývalého manžela a byla otevřená bisexualitě. Své nevšední choutky projevila také na udílení Oscarů, kde získala sošku za nejlepší ženskou vedlejší roli ve snímku Narušení. Herečka zřejmě nevěděla, jak by co nejvíc projevila svoji radost, a tak na následné tiskové konferenci začala vášnivě líbat svého bratra Jamese. Francouzsky.

Jak Češi ovládli Hollywood? Podívejte se na video:

Úvodní foto: Profimedia

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V posledních dnech dopřáváte svým blízkým všechno, co jim na očích uvidíte. Jste velkorysí a prahnete po zábavě. Klidně si ji dopřejte plnými doušky, protože vás posílí. Nezapomínejte však…