Největší pařmenky: Které slavné ženy měly problém s pitím a drogami?

13. 9. 2017
Sláva a peníze jsou sice krásná věc, ne každý má ale náturu na to, aby je ustál. Řada slavných proto řeší svoje psychické problémy alkoholem a drogami, což většinou špatně končí. Které slavné ženy bojovaly s těmito démony?

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan rozjela svoji hereckou kariéru už coby pihatá holčička se zrzavými vlásky. V rodinných filmech byla úspěšná, později se začala objevovat spíš v komediích pro teenagery. Mladá hvězdička neunesla tíhu hollywoodské slávy a rozjela sérii divokých večírků. Následky na sebe nenechaly dlouho čekat.

Dnes už patrně nikdo nespočítá, kolikrát vlastně byla Lindsay zadržena za řízení pod vlivem alkoholu či kokainu nebo kolika léčeními si prošla. Spolu s kamarádkou Paris Hilton tvořily jednu dobu nerozlučnou dvojku a oběma se „podařilo“ skončit za mřížemi i přes jejich slavná jména. Na Lindsay se divoký životní styl výrazně podepsal, a tak podstoupila několik plastických operací, aby svému vzhledu navrátila zašlý lesk, o tom, že by znovu nastartovala kariéru, se ale zatím mluvit nedá.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Moc dobře víte, na jakou strunu zahrát, aby byl nadřízený zcela spokojený. Předcházíte tak problémům a zbytečným konfliktům. Někteří kolegové k vám nechovají náklonnost a situaci…