Největší potvory podle horoskopu: Tato znamení zvěrokruhu si držte dál od těla!

Největší potvory podle horoskopu: Tato znamení zvěrokruhu si držte dál od těla!

Určitě jste zažila, že vám vrazila nůž do zad kamarádka, od které jste to vůbec nečekala. Možná jste se sama dopustila intrik a podrazů. Věděla jste ale, že jsou znamení, která mají k takovému chování dokonce sklony? Konkrétně na těchto šest si dávejte pozor.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Tváří se jako největší kamarádky, za vašimi zády ale proti vám kují pikle a klidně vás pomlouvají. Kdybyste věděla, co si o vás ve skutečnosti myslí a jaké jsou jejich skutečné úmysly, dost možná byste s nimi už nikdy nepromluvila. Nestarají se o následky a vždy jim jde jen o jejich vlastní prospěch. Budou se s vámi bavit jen do té doby, dokud jste jim užitečná. Takhle se obvykle chovají ale jen proto, že samy o sobě pochybují.

Chcete znát horoskop lásky pro rok 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Beran (21. 3.–20. 4.)

Vždy stojí po boku svých přátel a podrazů se u nich bát vyloženě nemusíte. Ženy narozené v tomto znamení jsou ale pěkně vzpurné a snadno se naštvou. Jakmile je rozhodíte, bouchnou v nich saze a lítají při tom i vulgarismy. Rozzlobeným ženám v tomto znamení je lepší jít z cesty, protože vás dokážou ranit slovy a znepřátelit si je rozhodně nechcete. V takové chvíli je lepší odejít a vrátit se, až vychladnou.

Pokračování 3 / 6

Býk (21. 4.–21. 5.)

Nejsou sice impulzivní, ale jejich problémem bývá velká umíněnost. Musí být vždy po jejich a nikdy nechtějí prohrát. Dělají všechno pro to, aby vyhrály, a to platí i při hádkách, kdy musí mít poslední slovo, jiný názor neuznávají. Ani empatie se od nich zrovna nedočkáte. Pokud se s ženou v tomto znamení dostanete do sporu, obrňte se trpělivostí.

Pokračování 4 / 6

Lev (23. 7.–22. 8.)

Dokud ženy narozené v tomto znamení obdivujete, budete jejich kamarádka. Rozhodně je ale nechtějte naštvat. Nečekejte od nich žádné scény ani výbuchy emocí. Ženy v tomto znamení umějí být zákeřné, a pokud si je znepřátelíte, tak vás dokážou psychicky naprosto zdeptat. V takovém případě je lepší se od takové sokyně držet hodně daleko, protože nemáte šanci proti ní vyhrát.

Pokračování 5 / 6

Panna (23. 8.–22. 9.)

Panny kladou na ostatní vysoké nároky. Také umějí být ale pěkně zákeřné, arogantní a vypočítavé. Jdou si tvrdě za svým cílem a dokážou jít přes mrtvoly. Pokud se jim postavíte do cesty, věřte, že toho budete litovat, nelítostně se s vámi vypořádají. Kompromis pro ně neexistuje a moc neuznávají, pokud má někdo odlišný názor.

Pokračování 6 / 6

Štír (24. 10.–22. 11.)

Egocentrické a zákeřné, takové jsou Štírky. Myslí si, že se svět točí jen kolem nich, a pokud mají pocit, že to tak není, zahrnou vás výčitkami. Musí mít nad všemi navrch a nestrpí ve své blízkosti nikoho, kdo je lepší než ony. Jakmile se k nim nechováte podle jejich představ, začnou se mstít. Také nenávidí, když jim někdo rozkazuje. V takovou chvíli se přestávají ovládat a začnou se hádat až do krve.

Doporučujeme

Články odjinud