NEJVĚTŠÍ PROUTNÍCI HOLLYWOODU

4. 12. 2015
Před pár dny spadla brada všem ženám, které obdivovaly Charlie Sheena, jenž platil za největšího hollywoodského záletníka. Ale spadla klec, neúnavný Casanova přiznal, že je HIV pozitivní. A není divu, vždyť jeho postelí prý poznalo pět tisíc žen. Chcete vědět, kdo ještě zapadá do škatulky chronických záletníků?

Jack Nicholson šel i s holkou z ulice

Kolik zářezů má na pažbě stárnoucí seladon Jack Nicholson se neví, ale určitě si v milostných eskapádách stojí na nejvyšší příčce. Mezi ženy, které ulehly do jeho postele, patří například modelky Kate Moss nebo Naomi Cambel. Jack je prý velmi vášnivý a nápaditý, ale bohužel také velmi nestálý milenec. Nejvíce o jeho záletech ví Anjelica Huston, s níž Jack žil téměř sedmnáct let. Prý se vyspal s každou, která mu přišla do cesty. "Nebylo mu zatěžko přijmout „pozvání“ od pouličních puberťaček, které se před ním v Cannes předváděly v bikinách. Vybral si a šel s nimi hned nebo až večer ", vypráví Anjelica.

Jenže nic netrvá věčně a sedmasedmdesát křížků na hřbetě mízu J. Nicholsona pořádně vyčerpalo. Ze svých románků si vždy dělal jen legraci, a to i přesto, že ze tří jeho milostných vztahů narodily čtyři děti. Jack byl jen jednou ženatý, ale bere to jako životní omyl, který už nikdy nechce zopakovat. A tak navzdory jeho avantýrám zůstává ve stáří sám.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Antonio Banderas si vybírá stejný typ žen

Charizmatický krasavec Antonio Banderas je mašina na flirtování. V prvním manželství se jeho nevěry provalily až po třech letech. To věčně žárlivá Melanie Griffith, s níž vstoupil do manželského chomoutu podruhé, už takové štěstí neměla. Krátce po svatbě na něj totiž prasklo, že ji podváděl nejméně s dvanácti ženami a že jí byl nevěrný na jejich výročí.

Pravda je však asi ještě mnohem horší. Jednu Brazilku, jež se ohlásila renomovanému magazínu National Enquirer, prý sváděl přímo ve svém domě, kde pořádal speciální erotickou party. Letos v lednu pohár trpělivosti přetekl a dvojice Banderas – Griffith už je minulostí, manželství bylo po dlouhých tahanicích rozvedeno. Černovlasý Španěl ale netruchlí a ukazuje se na veřejnosti s novou láskou, nizozemskou investiční poradkyní Nicole Kempelovou, která je stejně blonďatá jako Melanie. Zda jí zůstane věrný, zůstává otázkou.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Hugh Grant si neumí dát pozor

Letos mu bylo pětapadesát a většinu svého života byl bezdětný. Když chodil s nádhernou modelkou Elizabeth Hurley, nic mu nezabránilo, aby si na veřejném parkovišti užíval s levnou prostitutkou. Měl smůlu, protože ho při tom nachytali paparazzi, a fotografie přistiženého Granta obletěly celý svět. Titulky typu: "Nemáš na lepší?" jej provázely ještě rok po aférce. Liz mu tento úlet sice prominula a vydržela s Hugem ještě pět let, ale pak byl konec. Po padesátce to Hugh pořádně rozjel - stihl zplodit už tři potomky a o dalším se už veřejně šušká. Jeho přítelkyně, švédská producentka a bývalá tenistka Anna Eberstein, je totiž těhotná.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zítra je úplněk ve vašem znamení, kterému se říká hromový, a přinese vám skvělé podmínky pro pozorování Saturnu a Jupiteru. O romantické chvíle tedy nebude nouze. V trvalém svazku se…