Největší smolaři v lásce podle zvěrokruhu: Tato znamení nikdo nechce | Foto: iStock

Foto: iStock

Největší smolaři v lásce podle zvěrokruhu: Tato znamení nikdo nechce

Každé znamení má nějaký ten škraloup. Vztah s některými z nich je ale opravdu hodně náročný. Bývají buď nesnášenlivá, náročná, tvrdohlavá, nebo naopak přecitlivělá a náladová. Která znamení odrazují potenciální nápadníky?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Beranům vládne planeta Mars, proto jsou velmi temperamentní. Je jich všude plno a jsou hlasití. Na začátku vás možná okouzlí jejich temperament, ale po čase vás začne unavovat. Berani mají potřebu neustále na sebe upozorňovat a také machrovat, a to může být pro ostatní nesnesitelné. Též rádi utrácejí, do všeho se vrhají bez rozmyslu a jejich drahé polovičky tak musejí neustále hlídat rozpočet.

Jaký bude podle horoskopu rok 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Býk (21. 4.–21. 5.)

Ne nadarmo se o nich říká, že jsou tvrdohlaví. Vycházet s nimi je těžké, zvlášť pokud s nimi žijete pod jednou střechou. Býci mají přesnou vizi o tom, jak má vypadat společná domácnost, jak budete vychovávat děti, i co budete dělat o víkendu. Zvlášť muži jsou velmi dominantní a od partnerek požadují, aby se jim podřídily. Jsou také velmi majetničtí, žárliví a snadno vybouchnou. Také jsou pěkně lakomí.

Pokračování 3 / 6

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

S Blíženci je to snad nejhorší z celého zvěrokruhu. Nikdy s nimi přesně nevíte, na čem jste. Mají dvě tváře, takže jsou na vás jednou milí a pak stačí úplná blbost a začnou vás nesnášet. Obzvlášť muži v tomto znamení mají špatnou pověst. Sice dokážou být okouzlující a sebevědomí, pokud ale hledáte stabilitu, oporu a bezpečí, tak na Blížence rovnou zapomeňte. Kromě toho, že jsou pěkně náladoví, tak mají sklony i k úzkostem. Často se o nich také říká, že jsou přelétaví.

Pokračování 4 / 6

Rak (22. 6.–22. 7.)

Raci jsou sice citliví, empatičtí, věrní a pro rodinu založení, přesto nejsou žádná výhra. Mají sklony k přecitlivělosti, snadno se urazí. Na jednu stranu vám chtějí vždy vyjít vstříc, pak vám to ale vyčtou, protože automaticky očekávají, že i vy se pokaždé podřídíte. Jsou to takové náladové hysterky, které navíc chorobně žárlí. Bývají na partnerovi závislí a muž vás budou chtít doslova vlastnit.

Pokračování 5 / 6

Lev (23. 7.–22. 8.)

Jsou zvyklí být středobodem vesmíru. Požadují po vás, abyste je neustále obdivovala. Mohou se k vám chovat dost arogantně a můžete vedle nich ztrácet sebevědomí. Pokud jim nebudete plnit jejich přání a tužby, upadnete v nemilost. Nemají totiž rádi, když není po jejich. Mívají také velké nároky na partnery, takže musí mít vedle sebe někoho hodně psychicky odolného.

Pokračování 6 / 6

Panna (23. 8.–22. 9.)

Panny jsou doslova posedlé pořádkem. Musí mít ve všem řád, ať už ve věcech nebo v životě. Na všechno mají plán dlouho dopředu, přes to nejede vlak. Jejich touha po dokonalosti je pověstná a mají také vysoké nároky na svou drahou polovičku. Neváhají vás poučovat a dokazovat vám, jak jsou chytřejší. Bohužel můžou být i škodolibé a klidně vás urazí. Také nedokážou odpouštět.

Doporučujeme

Články odjinud