Největší smolaři ve vztazích: Znamení, která nikdy nepoznají pravou lásku | Foto: iStock

Foto: iStock

Největší smolaři ve vztazích: Znamení, která nikdy nepoznají pravou lásku

Máte pocit, že vám to stále s nikým nevychází? Na vině může být znamení, ve kterém jste se narodila. Dost možná totiž podvědomě děláte věci, jimiž si šlapete po štěstí.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci dokážou být velmi romantičtí a pozorní. Alespoň do doby, dokud je to baví. Kvůli nestálé povaze to ale netrvá věčně a po nějaké době začnou hledat vzrušení jinde. I když vydrží v trvalém vztahu, mají tendenci k nevěře. Sedět na dvou židlích zároveň jim obvykle nedělá problém, stejně jako otevřené vztahy. Štěstí jim to do života obvykle ale nepřinese.

Co vás v lásce čeká v roce 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci jsou pro trvalý vztah a rodinu jako stvoření, bohužel mají pocit, že je nikdo nemá rád. Došli k přesvědčení, že jim život jenom hází klacky pod nohy, a k ostatním lidem i partnerům jsou velmi nedůvěřiví. Na takových základech se ale těžko staví. I když k sobě najdou ideálního partnera, stejně budou pochybovat.

Pokračování 3 / 6

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny se víc než city řídí rozumem.  A přesně v tom je ten hlavní problém. Nikdy totiž nedají do vztahu tolik lásky jako jejich drahé polovičky. Ty je pak opouštějí, protože získají pocit, že jejich city neopětují.  

 

Pokračování 4 / 6

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři dokážou milovat tak, že svou drahou polovičkou samou láskou zadusí. Jsou totiž nedůvěřiví a chorobně žárliví. Partnery neustále kontrolují, prolézají jim mobily, sociální sítě a obviňují je z nevěry. Tím je nakonec tak otráví, že si buď do vztahu nevěru skutečně přivolají, nebo rozbijí vztah neustálým dusnem. S takovým přístupem a nedůvěrou nikdy nemůžou dosáhnout harmonického šťastného vztahu.

Pokračování 5 / 6

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

I když se Střelci neradi vážou, neznamená to, že by netoužili po lásce. Kvůli dobrodružné povaze se bohužel v dlouhodobém vztahu začínají nudit, a pokud zabřednou do stereotypu, dobrovolně z něj odcházejí. Přestože touží po stabilitě, tak jí nejsou úplně schopní, zkrátka si nemůžou pomoct, a tím nikdy trvalého štěstí nedosáhnou.

 

Pokračování 6 / 6

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou hodně citově založené a ke spokojenému životu potřebují hodně lásky. Jejich potřeba ale dost často sklouzne k závislosti. A ta nikdy nic dobrého nepřináší. Lidé narození v tomto znamení si tak připadají celoživotně nemilovaní, i když mají po svém boku milujícího partnera. Ryby by se totiž pro ostatní rozdaly a totéž očekávají i od nich.

 

Doporučujeme

Články odjinud