Největší trapasy, které se můžou stát při bobování? Ten poslední vás dostane!

Právě dnes, 4. února 2022, začínají v čínském Pekingu již 24. zimní olympijské hry. Olympiáda, to nejsou jen výkony na hranici lidských možností, vrcholový sport dokáže i pobavit! Podívejte se na videu v úvodu článku na vtipné momenty z amatérského i profesionálního bobování.

Možná znáte vydařenou komedii Kokosy na sněhu. Nejenom tam nebyla  o vtipné momenty nouze, i opravdové olympijské hry a profesionální bobování může být plné nástrah a úskalí, které je nutno překonat. Už jen samotné nasedání do rozjetého bobu není nic jednoduchého. Chvilka nepozornosti a je o zábavu postaráno. Ale bobování není zdaleka jenom pro profíky! I amatérské bobování, které jsme si užili jako děti a nyní při něm asistujeme našim potomkům, dokáže přinést řadu nečekaných a humorných situací, kdy pasažér nezvládne řízení a dojde ke kolizi. Podívejte se na naše video v úvodu článku!

Pokud jsme vás navnadili, tak letošní zimní olympiáda potrvá až do 20. února 2022. Řada sportovců zde bude mít jedinečnou šanci dosáhnout na nejprestižnější medaile a změnit tak svůj život.

Doporučujeme

Články odjinud