Největší závistivci horoskopu: Tahle znamení všem závidí, až se zelenají

10. 11. 2022
Nebudeme si nic nalhávat, závistivci jsou mezi námi. Jak je možné, že je vám schopen někdo závidět úplně cokoliv? Možná vás nenapadlo, že za tím může být jeho znamení zvěrokruhu. Kterým daly hvězdy do vínku čirou závist?

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři patří mezi nejzávistivější znamení zvěrokruhu. Když někomu závidí úspěch, jsou přitom tiší, nenápadní a tajemní, jak je jejich zvykem. Chtějí vše, co máte vy. Neštítí se kvůli tomu udělat cokoliv. Lidé v tomto znamení spřádají klidně podlé plány, jen aby to dostali. Protože jsou obvykle fikaní, je třeba se mít před Štírem za všech okolností na pozoru.

Nad své tajné touhy se neumí Štíři nikdy povznést. Obvykle spíše než majetek závidí úspěch, kariéru, nebo dokonce talent a některé vlastnosti. V případě, že začnou žárlit na svého partnera, ať už na jeho slibnou pracovní nabídku, či přímo kvůli pocitu ohrožení v lásce, jsou schopní téměř čehokoliv.

Jaká přátelství mají podle horoskopu šanci, že přetrvají? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

První prosincový den strávíte příjemně a nestane se vůbec nic nečekaného. Bude to tím, že se na vše plně soustředíte a v ničem nehledáte problém. V domácím prostředí se cítíte báječně,…