Nejvíc sexy muži 90. let: Slavní idolové, po kterých jsme toužily. Jaký byl váš?

3. 2. 2022
Populární americký magazín People každoročně volí nejvíc sexy muže roku a slavní idolové si tohoto titulu náležitě cení. Někteří se do výběru dostali dokonce vícekrát. Tady jsou vítězové devadesátých let pěkně rok po roce. Kteří z nich se tehdy objevovali ve vašich snech?

1990: Tom Cruise

Díky filmům jako Rain Man, Top Gun, Riskantní podnik nebo Koktejl, ve kterých exceloval v 80. letech, si hned na vstupu do let devadesátých vybojoval Tom Cruise titul nejvíc sexy muže roku. Aby také ne, psí pohled, lehce plachý úsměv, zářivě bílé zuby i osvalené tělo, kterému v roli Mavericka tak skvěle sedla letecká uniforma, byly důvody, proč se tento herec zjevoval ve snech tisíců žen. A to i přes svůj malý vzrůst. Jak léta běžela, na sex-appealu mu začaly ubírat jeho eskapády se scientologickou církví i s bývalými manželkami, přesto se ale stal hvězdou dalších akčních filmů jako Mission: Impossible, Valkýra či Minority Report. Letos jde do kin pokračování hitu Top Gun, a kdo zaznamenal ukázky či fotky z natáčení, jistě si všiml, že roky Cruisovi na kráse neubraly.

Kdo je současný idol dívčích srdcí v ČR? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Tento měsíc vás čeká rychlejší posun zpět nebo naopak prudké zabrzdění. Mějte na paměti, že úspěch se k vám dostaví jen v tom případě, když budete na věcí a nepoženete se za vidinou…