Nejvíce vydělává Shia LaBeuf. Za 1 dolar jich přinese 81!

9. 9. 2010
Nejvíce vydělává Shia LaBeuf. Za 1 dolar jich přinese 81!
Herec Shia LaBeouf (24), hvězda filmu Transformers, přinesl producentům filmu, v nichž se objevil, 81 dolarů za každý dolar svého honoráře. Dostal se tak již podruhé na čelo žebříčku listu Forbes, který sleduje, který herec se nejvíce vyplatí.

LaBeouf vděčí za svou pozici finančnímu úspěchu filmu Transformers: Pomsta padlých, který celosvětově vydělal 836 milionů dolarů (16,3 miliardy Kč). Na druhém místě žebříčku se podle listu Guardian umístila Anne Hathaway (28), a to díky filmům Alenka v Říši divů a Fantazie v režii Tima Burtona. Ten vydělal přes miliardu dolarů (19 miliard Kč) a Hathawayová se producentům zaplatila 64krát.

Herec Daniel Radcliffe (21) za každý dolar platu vydělal 61 dolarů. Na třetí příčku se dostal především díky přetrvávajícímu úspěchů filmů o Harrym Potterovi.

Na čtvrtém místě skončil Robert Downey Jr. (45), který nedávno hrál ve velmi úspěšných filmech Iron Man a Sherlock Holmes. Poslední pětici uzavírá Kate Blanchett (41), která producentům vydělá 27krát více, než jí zaplatí.

Do první desítky se ještě dostal i Johnny Depp (47). Ačkoliv patří k nejlépe placeným hollywoodským hvězdám, producentům vydělá jen 18krát více, než do něj investují.

Na úplném konci žebříčku se jako nejméně vydělávající herec objevil Will Ferell (43), který filmům, v nichž hrál, přinesl za dolar platu jen 3 dolary a 29 centů.

ČTĚTE TAKÉ: Nosek z Vyprávěj se oženil před kamerami!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste plní elánu a touhy po zdokonalování. Zajímají vás nové postupy, zajímavá řešení a různé užitečné vychytávky. Přesto mohou vaši pracovní sféru kalit určité rušivé vlivy. Jste sice…

Nejčtenější články

Články odjinud