Nejžhavější žena Katy Perry pokořila Angelinu Jolie

12. 5. 2010
Nejžhavější žena Katy Perry pokořila Angelinu Jolie
Katy Perry (25) pokořila další vrchol ve světě populárních osobností. Stala se jedničkou mezi stovkou nejžhavějších žen světa, které každoročně uvádí pánský časopis Maxim pod názvem Hot 100.

Tato pětadvacetiletá zpěvačka, která je zasnoubena se známým komikem a sukničkářem Russellem Brandem, na letošní rok asi jen tak nezapomene. Jednak je čerstvě zasnoubená, v létě vydá své nové album a právě byla jmenovaná nejžhavější ženou letošního roku.

Jak portálu UsMagazine.com řekl šéfredaktor časopisu Maxim Joe Levy: "Ona je senzační na třetí, nebo dokonce na čtvrtou. Je to asi takový ten pocit, jako když si uvědomíte, že ta nejchytřejší, nejzábavnější a nejúžasnější dívka, jakou znáte, je náhodou také nejhezčí ze všech. A taky dost dobře jezdí na skateboardu. Najednou si uvědomíte, že jste se zamiloval do zářící supernovy."

Na druhém místě se umístila manželka tenisty Andyho Roddicka Brooklyn Decker, která se stala vyhledávanou dívkou na obálky časopisů, když se její fotka objevila na titulu slavného časopisu Sports Illustrated Swimsuit Issue.

Z loňského druhého místa se na třetí posunula herečka Zoe Saldan. Na čtvrtém místě září jméno krásky Blake Lively, modelky prezentující luxusní značku spodního prádla Victoria's Secret.

Megan Fox, která v loňském roce obsadila druhé místo, letos skončila na místě pátém. První desítku uzavírají zpěvačka Rihanna, italská přítelkyně George Clooneyho Elisabetta Canalis, americká herečka Olivia Munn, herečka a modelka Kim Kardashian a modelka Marisa Miller.

Americká herečka Olivia Wilde, známá ze seriálu Doktor House, se z loňské první pozice propadla až na dvacátou. Nicméně i tak překonala své kolegyně Taylor Swift (31. místo), Jessicu Biel (38. místo) a Angelinu Jolie (38. místo).

Do žhavé stovky se naopak letos nedostala slavná Jennifer Aniston.

ČTĚTE TAKÉ:
Madonna se z hudebních pódií přesunula k filmu

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V tomto období jen pilujete své profesní úspěchy a nepouštíte se do nových akcí. Sice se může nějaká maličkost objevit, ale největší plány máte rozjeté. Nepřidávejte si zbytečné…

Nejčtenější články

Doporučujeme