Nela Boudová bude prostitutkou, ale do Perlovky se zatím nechystá!

4. 5. 2011
Nela Boudová bude prostitutkou, ale do Perlovky se zatím nechystá!
Herečka Nela Boudová (43) dostala zajímavou roli v připravované komedii Alana Ayckbourna Včera Tě zabiju, která se bude hrát od 8. listopadu v Hudebním divadle Karlín.

Režisérka chystaného představení Jana Kališová jí totiž nabídla roli prostitutky. "Nic podobného jsem ještě nehrála, ale těším se. Bude to pro mne zase něco úplně jiného a zcela nového," řekla Boudová.

Jak se svěřila, rozhodně nepůjde do Perlovky studovat chování profesionálek.

"To tedy opravdu ne. Nemám chuť, ani zájem. Moje prostitutka je taková normální ženská, která se živí, jak se živí. A jelikož jde především o komedii, ale také trochu scifi a thriller, a ne o mládeži nepřístupné představení, nemusím rozhodně nic studovat. Jenom svou roli v textu," vysvětlila herečka, která preferuje hry plné humoru.

"Ráda bavím sebe i diváky a snad to vyjde i v tomto představení," dodala Boudová, pro niž je ale největším potěšením výchova jejích dvou synů.

"Jsou to draci. Někdy i humor jde stranou a přichází drama. Ale vždy s dobrým koncem. A o tom život je především," dodala Nela Boudová se smíchem.KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

ČTĚTE TAKÉ:
Naďa Konvalinková: Zhubla sedm kilo a našla si milence?!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Při pátku se v zaměstnání nepouštějte do nových úkolů. Spíše dokončete všechno potřebné, ať máte o víkendu klid. Jinak by se vám hlavou honily špatné myšlenky o nedokonalé práci. Přestaňte…

Nejčtenější články

Doporučujeme