Nemám chlapa, tvrdí Josef Carda

30. 4. 2002
Nemám chlapa, tvrdí Josef Carda
„Nepatřím k čtyřprocentní menšině, i když si to myslí polovina národa! Jdu do hospody, tam sedí pár opilců a pokřikují na mne – tak co, sporňáku, už máš chlapa?… Ale já to neřeším.

Nemám chlapa, tvrdí Josef Carda

„Nepatřím k čtyřprocentní menšině, i když si to myslí polovina národa! Jdu do hospody, tam sedí pár opilců a pokřikují na mne – tak co, sporňáku, už máš chlapa?… Ale já to neřeším. Moje postava v pořadu TELE TELE, který točíme pro TV NOVA, je postava jako každá jiná. V inscenaci Bambini di Praga v Divadle Bez zábradlí představuji věčně nadrženého erotomana, tak si potom vyberte.

Stejně tak by mne mohli lidé považovat za pořádného bejka.…“ komentuje herec Josef Carda (46) chování televizních diváků.
„Když jdeme po ulici a lidi se ptají, jestli jsem teplej, manželka se rozčiluje a syn se tváří, jako když k nám nepatří. Nedávno jsme byli na nákupech v jednom marketu v Ťstí nad Labem a tam mne poznal nějaký desetiletý klučík a tahal svou mámu za rukách a povykoval – Mami, je tady ten pán z televize. Prosím tě, dej pokoj, odbyla ho a on zase – Ne mami, je to určitě on. A jeho maminka to nevydržela s nervama – vrazila mu facku a řekla – Neotravuj mě, co by tady, prosím tě, dělal?
Tak nevím, kdo je na tom hůř, zda ti chlapečkové a opilci v hospodách, nebo já, který hraju svou roli a myslím, že je dobře, když lidé tak reagují.“
Josef Carda je původem z Ťstí nad Labem, kde také žije i se svou rodinou. Manželka je učitelka, syn studuje střední školu. Herec zdědil stavení ve vsi Třebenice nedaleko Ťstí nad Labem a každý volný víkend tam jezdí kutit a opravovat dům.
„Stále bydlíme v Ťstí nad Labem. Přesto sním o tom, že se možná - až v důchodu - přesuneme trvale do Třebenic. Jsou obklopeny nádhernou krajinou Českého středohoří a je tam mnohem více klidu, který mám rád.“

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nepřipouštíte si svou oslabenost a děláte špatná rozhodnutí. Bohužel neposloucháte ani rady ostatních rodinných příslušníků. To vás může přijít velice draho, protože se setkáváte s lidmi,…

Nejčtenější články