Nemáte chuť na sex? Zvýšit libido vám pomůže jóga i stěhování nábytku

3. 2. 2021
Nemáte chuť na sex? Zvýšit libido vám pomůže jóga i stěhování nábytku
Ačkoliv by se mohlo zdát, že současná situace postelovým radovánkám nahrává, opak může být pravdou. Neustálá přítomnost partnera či dětí, obavy ze ztráty práce i z budoucnosti, strach o zdraví, to vše může vést ke stresu, nebo dokonce přejídání, a tím pádem ke ztrátě chuti na sex. Co s tím?

Hathajóga vyrovná vaši mysl

Jedním ze zabijáků sexuálního apetitu je stres. Jednou z možností, jak se ho účinně zbavit, je praktikování jógy. Napínání a uvolňování velkých skupin svalů v lekcích jógy stimuluje vylučování neurotransmiterů v mozku, které vedou k pocitu uvolnění a jasné mysli. Podle instruktorky jógy Jitky Sedlářové je v tomto směru ideální Hathajóga. „Hathajóga upřednostňuje pomalé pohyby, plynulost a výdrž v pozicích. Člověk se po cvičení ásan cítí osvěžený a uvolněný. Dochází ke zlepšení mentálního a fyzického zdraví," říká Sedlářová.

Jak dostat z těla stres? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Poslední školní den je pro vás nostalgický. Pokud máte děti, tak z toho budete trošku naměkko. Nakonec uvidíte, jak se dopídíte ke správnému rozhodnutí. Vyrazíte s rodinkou někam na…

Nejčtenější články

Doporučujeme