Nemáte kvůli jarní únavě sílu na sex? V těchto polohách ho hravě zvládnete! | Foto: iStock

Foto: iStock

Nemáte kvůli jarní únavě sílu na sex? V těchto polohách ho hravě zvládnete!

Jarní únava nás dokáže na nějakou dobu téměř vyřadit z provozu a spánek je náš nejlepší přítel. O ty nejpříjemnější prožitky, mezi které spadá i milování, se ale nemusíte připravovat. Stačí zvolit ty správné polohy a na jarní únavu snadno zapomenete.

Na bříšku

Jste unavená tak, že nemáte sílu se v posteli ani překulit, ale přesto máte chuť na sex stejně jako váš partner? Není problém, svého pohodlí se kvůli tomu nemusíte vzdávat. Stačí se pohodlně uvelebit na bříšku a jen vystrčit zadeček, aby k vám měl partner snadnější přístup, o zbytek se postará on. Další výhodou této pozice je, že můžete snadno rukou dráždit klitoris.

Která poloha nikdy nezklame? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Na stehnech

Požádejte svého partnera, aby se posadil na postel tak, aby měl nohy natažené před sebou. Otočte se k němu zády a posaďte se na něj a pak se spusťte na jeho vztyčený penis. Natáhněte nohy dozadu tak, aby byly téměř za ním, a položte horní část těla na jeho nohy. Partner je může lehce pokrčit pro lepší pohyblivost a zároveň vás může rukama držet za zadeček a pomáhat vám s pohybem.

Pokračování 3 / 5

Na zádech

Také na zádech pro vás nemusí být sex žádná námaha. Stačí se na posteli posunout na její okraj, abyste boky měla téměř mimo matraci, a nohy zvednout do výšky. Možná se vám to zdá náročné, ale nebojte. Partner si k vám v závislosti na výšce postele může buď přikleknout, nebo se k vám postaví. Pokud potřebujete vyrovnat výšku, stačí si pod zadeček vsunout polštář. Jakmile do vás partner pronikne, můžete si nohy opřít o jeho ramena, čímž se zbavíte veškeré námahy a ještě budete mít prostor pro dráždění klitorisu rukou nebo vibrátorem.

Pokračování 4 / 5

Nahoře

Má-li váš partner pocit, že všechnu „práci“ v posteli vykonává on, zatímco vy si tam jen tak bez námahy ležíte, můžete zkusit polohu, kdy budete vy nahoře. Sice to zní jako spousta dřiny, ale nebojte, i v této pozici můžete být lenivá. Požádejte partnera, aby si lehl na záda, a osedlejte si ho jako v klasické poloze „na koníčka“. Poté svůj hrudník položte na jeho trup a požádejte ho, aby pokrčil nohy. Partner tak díky zapřeným chodidlům bude moct vykonávat pohyby pánví stejně jako vy, aniž se oba předřete.

Pokračování 5 / 5

Na probuzení

Jestli máte ráda sex po ránu, je pro vás ideální právě tato poloha. Nejenže kvůli ní nemusíte vykonávat žádné krkolomné pohyby, ale dá se provozovat téměř v polospánku a navíc se s partnerem navzájem vyhnete nepříjemnému rannímu dechu. Jde o klasickou pozici lžiček, kdy ležíte na boku a partner ve stejné poloze těsně za vámi. Stačí se trochu prohnout v zádech, vtisknout mu zadeček do klína a případně lehce nadzvednout nohu, abyste mu ulehčila proniknutí. Pak už se línými pohyby můžete ukolébat až k orgasmu, který může partner pojistit navíc tím, že vás volnou rukou bude dráždit na prsou či klitorisu.

Doporučujeme

Články odjinud