Nemáte na to chuť? Zkuste sex boostery, které vrátí vášeň do vaší ložnice

25. 5. 2023
Na libido má vliv celá řada věcí. Některé z nich změnit můžeme, jiné bohužel ne. Těžko se třeba v dnešním hektickém světě úplně vyhneme stresu, stejně tak nemůžeme podle libosti vysadit léky, které můžou chuť na sex snižovat. V takovém případě nakopněte libido takzvanými sex boostery. Co to je a jak fungují?

Proč nemáte chuť na sex

Pokud jde jen o krátkodobý problém, může být na vině stres, únava nebo problémy s partnerem. V případě, že potíže přicházejí bez zjevné příčiny, trvají dlouho a věkem se zhoršují, jde většinou o hormonální nerovnováhu.

„Mezi čtyřicátým a padesátým rokem života dochází u žen i mužů k hormonálním změnám. U mužů nastává pokles hladiny testosteronu, což negativně ovlivňuje jejich sexuální touhu. Navíc se u mnohých dostavují také problémy s erekcí,“ potvrzuje renomovaný gynekolog a sexuolog MUDr. Pavel Turčan. „U žen mezi čtyřicátým pátým a pětapadesátým rokem dochází k útlumu činnosti vaječníků, čímž začne kolísat hladina hormonů a klesne libido. V oblasti intimního života může navíc docházet k diskomfortu i vlivem ztenčováním poševní sliznice nebo kvůli vaginální suchosti,“ dodává.

Co je chemsex? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Zaměřujete se na profesní život a zanedbáváte zábavu a péči o rodinu. Nejde o to, že byste se o blízké materiálně a finančně nepostaraly. Spíše byste jim měly více naslouchat. Člověk nikdy…