Nemůžete kvůli koronaviru vyrazit ven? 8 tipů na romantické rande doma!

21. 3. 2020
Nemůžete kvůli koronaviru vyrazit ven? 8 tipů na romantické rande doma!
Opatření zavedená kvůli šířícímu se koronaviru omezila život nás všech. I když možná máte pocit zoufalství, že nemůžete vyrazit s partnerem na rande nebo prostě jen tak ven, nezoufejte. I doma se dá zinscenovat romantická schůzka téměř se vším všudy!

Piknik v obýváku

Počasí venku čím dál víc svědčí o právě přicházejícím jaru, a tak není divu, že nás to víc a víc táhne ven. Bohužel, kvůli karanténě nám to není příliš přáno, takže je na čase improvizovat. Mrzí vás, že s partnerem nemůžete vyrazit do přírody na piknik? Pak si ho udělejte doma! V obývacím pokoji roztáhněte deku, kterou obestavte veškerými květinami, jež doma máte. Sbalte piknikový koš, naplňte ho dobrotami a vínem či proseccem, na YouTube si nahlas pusťte zpěv ptáků, na televizi zase záběry přírody a užívejte si jeden druhého. Karanténa vás nemůže zastavit!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Berani, život plyne pohodovým tempem a nemůžete si na nic stěžovat. Na hádky můžete zapomenout, protože do vašeho života vstoupila láska. Vaše kroky hlídá milující Venuše, proto jste…

Nejčtenější články

Doporučujeme