Nemůžete najít lásku? Zamyslete se nad tím, v čem děláte chybu

15. 1. 2019
Nemůžete najít lásku? Zamyslete se nad tím, v čem děláte chybu
Najít k sobě partnera, se kterým vám bude dobře, budete si rozumět a jeden druhého doplňovat, není jen tak. Není to ale také věc nemožná, vždyť většina lidí žije ve vztahu. Tak v čem děláte chybu?

Vybíráte si nedostupné muže

Když se podíváte do historie svých vztahů, jak byste charakterizovala muže, se kterými jste v minulosti byla? Důvodem, proč jste nenašla lásku, je pravděpodobně v mnoha případech fakt, že jste se zaměřila na někoho, kdo vám nemohl dát to, co potřebujete a co si zasloužíte. Může se například stát, že jste neustále narážela na muže, kteří se poohlíželi spíš po nezávazném flirtu než po vážném vztahu nebo chtěli být jen přátelé.

Pokud je tedy pro vás prioritou nalezení opravdové lásky a dlouhotrvajícího vztahu, měla byste být opatrnější. Je lepší si s partnerem promluvit o tom, co od vztahu očekává, dříve, než bude pozdě a vy se zamilujete. Tímto způsobem zvýšíte šanci na to být s někým, kdo hledá to samé, co vy. Tím pádem je daleko menší riziko, že vám zlomí srdce a vy se budete trápit a ztrácet čas.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S rodinou nemáte ideální vztahy, protože dáte na jejich slova a nebudete spokojení. Zatoužili jste po změně image, ale nedáte se vést vlastním instinktem. Máte pocit, že vám doma nepřejí a…

Nejčtenější články

Doporučujeme