Nenávist v Hollywoodu: Kteří slavní herci si nemohou přijít na jméno a proč?

19. 11. 2020
Velká výhoda herců je to, že dokáží zahrát téměř cokoliv. A tak i když na veřejnosti či před kamerami vypadají jako nejlepší přátelé nebo dokonce jako zamilovaný pár, v soukromí mezi nimi může panovat ledový chlad a nenávist. Jaké hvězdy to tak mají?

Sarah Jessica Parker a Kim Cattrall

Sitcom Sex ve městě se stal natolik oblíbeným a kultovním, že se dočkal nejen šesti sérií, ale hned dvou celovečerních pokračování, a dokonce se mluvilo o třetím. To je však v nedohlednu, jelikož dvě ze čtyř hlavních představitelek si nemohou přijít na jméno. A to právě Sarah Jessica Parker, která diváky celým seriálem provádí, a Kim Cattrall, jež hraje nejvýraznější postavu sitcomu, sexuchtivou Samanthu Jones. Důvodem jejich sváru byl fakt, že Sarah Jessica Parker brala za svoji roli v Sexu ve městě víc než její kolegyně, což jí Kim Cattrall dodnes nedokázala odpustit a svojí nesnášenlivostí se netají.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Každým dnem jste spokojenější, protože vám jde práce od ruky a pociťujete sílu lásky. Zadaní i svobodní jedinci mohou počítat s přívalem štěstí, které jim poskytuje vřelost drahé…