Nenechte si ujít setkání módního clubu s barvami léta

8. 6. 2001
Nenechte si ujít setkání módního clubu s barvami léta
Milé čtenářky, módní club Dámy.cz přichází s pozváním na V. společenské setkání s názvem BARVY LÉTA firmy OTTO BLANC, které se uskuteční v úterý 12.6.2001.

Nenechte si ujít setkání módního clubu s barvami léta

Milé čtenářky,

módní club Dámy.cz přichází s pozváním na V. společenské setkání s názvem BARVY LÉTA firmy OTTO BLANC, které se uskuteční v úterý 12.6.2001 v 18,30 hod. v Rytířském sále hotelu Kampa v ul. Všehrdova 16, Praha 1. Na tomto setkání budou k vidění klobouky, korálky, kabelky, kytky návrhářky Zuzany Vranovské. Jedná se o poslední setkání s návrhářkou před jejím odjezdem do Austrálie (jen pro informaci - klobouky paní Vranovské se prodávají v Austrálii za 600-900 USD, v boutique firmy OTTO BLANC za 2000-3600,-Kč). Jako modelka se bude prezentovat paní Zuzana Donutilová, účast přislíbila paní Petra Černocká a jsou zvány další významné osobnosti. Pokud máte zájem se tohoto setkání zúčastnit, vyplňte následující formulář, neboň firma Otto Blanc věnovala 30-ti z vás vstup zdarma.

Firma OTTO BLANC se zabývá maloobchodním prodejem dámské modelové konfekce českých návrhářek - Tatiany Kovaříkové, Natali Ruden, Ivany Novotné, Mirky Mašindové, Ilony Zárubové a také prodejem pánské klasické módy. Boutique je možno najít na adrese Praha 1, Vítězná 18.
Firma pravidelně pořádá jarní a podzimní setkání se zákaznicemi včetně produkce módních přehlídek aň již na zakázku či pro firemní účely, zabývá se rovněž prodejem dámské pletáže značky OTTO BLANC a značky Mirka Mašindová, Ilona Zárubová. Preferovaný styl - převažuje elegantní, slušivý, jednoduchý styl, část kolekce jsou sportovnější svetry pro volný čas.

 

Autor: Dana Švigová
Foto: f. Otto Blanc

 

 

Chci jít na společenské setkání s názvem BARVY LÉTA
Jméno

E-mail:
Telefon:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpoutejte se od nepříjemných událostí a povinností, které se k vám přibližují mílovými kroky. Ani jste si nemysleli, že budete tak rychle sesazeni. Nicméně si jdete za svým cílem a…

Nejčtenější články

Doporučujeme