Boux Avenue, 373 Kč Archiv firem

Boux Avenue, 373 Kč Archiv firem

Boux Avenue, 676 Kč Archiv firem
Bechick.com, 599 Kč Archiv firem
Boux Avenue, 735 Kč Archiv firem
eshopspravnapodprsenka.cz, 1499 Kč Archiv firem
61
Fotogalerie

Nenechte si ujít víkend plný slev: Začíná měsíc Podprsenkové revoluce!

Umíte si vybrat podprsenku? Nebo si jako většina českých žen kupujete příliš velká obvod a malé košíčky? Nechte si poradit a pokud už si umíte vybrat, tak jen využijte akce měsíc Podprsenkové revoluce, kde se dozvíte vše nejen o správné velikosti, ale i o trendech ve spodním prádle. Navíc, na konci pro vás máme připravené kupóny do vybraných obchodů.

Právě dnes startuje 3. ročník Podprsenkové revoluce. Do akce se letos zapojily tyto firmy: Astratex, TIMO, Vavrys/Craft, Trenýrkárna.cz, Pinkchick/ANB strategy, Euro Fashion, Triola, Sana Sport a Le Chaton. V jejich obchodech si budete moct nakoupit spodní prádlo až s dvacetiprocentními slevami. Ke každému nákupu navíc získáte dva malé dárky od Yves Rocher.

Od 4. června si kupóny jednoduše můžete zakoupit spolu s tištěným Bleskem pro ženy nebo si je od 1. června můžete stáhnout na stránkách onlinové verze Blesku pro ženy, o víkendu 8. až 10. června pak můžete nakupovat.

V Podprsenkové revoluci ale nejde jen o slevy! Chceme hlavně, abyste se naučila mít ráda svá ňadra a nezdráhala se na ně nakupovat spodní prádlo, i když nemáte třeba dokonalou velikost. Protože co je dokonalé? Každá prsa jsou totiž nádherná i přesto, že si to mnoho žen o těch svých nemyslí.

V podprsence se musíte cítit jako v druhé kůži, ať už máte velká, nebo malá ňadra. Přesvědčte se na videu: 

Za několik let naší Podprsenkové revoluce už možná znáte správnou velikost. Pokud ještě ne, nechte si poradit prostřednictvím našich článků a videí nebo během slevového víkendu od odbornic v obchodech. Poradíme vám nejen s velikostí, ale i s výběrem podprsenky pro tu správnou příležitost, ukážeme si největší trendy a do akce zapojíme i celebrity.

Podívejte se do fotogalerie v úvodu článku a naplánujte si, kterou si se slevou koupíte.

Doporučujeme

Články odjinud