Není váš partner gay? Spořádaní manželé chodí do gay klubů - a co jich je!

4. 9. 2013
Není váš partner gay? Spořádaní manželé chodí do gay klubů - a co jich je!
Odhalení partnerovy nevěry je jedním z nejbolestnějších okamžiků v životě ženy. Pokud však zjistí, že jí byl nevěrný s mužem, je šok o to větší. Cítí se ponížená a zneužitá. Představa, že třeba roky žila v absolutní lži, že vše, co jí muž namlouval, byl nesmysl, a že ji využil jen pro to, aby vypadal „normálně“, je strašná.

Když je kluk gay, zjistí to obvykle poměrně brzy. Otázkou je, jak se s takovou situací vyrovná. Někteří ji přijmou s klidem a vedou plnohodnotný život s partnerem stejného pohlaví. Jiní, zatížení předsudky, výchovou nebo zkrátka jen touhou po normálnosti, se za svou orientaci stydí a věří, že ji ovládnou rozumem.

Celé dlouhé roky se přetvařují, chodí se ženami a velmi brzy zakládají rodiny. V takových svazcích ale logicky nemohou být spokojení, protože volání přírody je silnější. Nějakou dobu to vydržet jde, ale ne napořád. Když v rodině nastanou první rozepře, ať už kvůli sexu, nebo dětem, utíkají tam, kam je to táhne. Svého osudového muže potkají v práci, na internetu nebo rovnou v gay klubu.

Díky internetu, sociálním sítím a telefonním aplikacím určeným přímo pro gaye musí takový „zakuklenec“ čelit většímu pokušení než dřív a zároveň má mnohem více příležitostí zlobit. Ženatý gay není zdaleka tak výjimečný jev, jak by se mohlo zdát. Manželkám nezbývá než doufat, že pokud je to právě jejich muž, bude se chovat zodpovědně a nepřinese domů žádnou nemoc. Gayové jsou totiž v sexu dost často lehkovážní.

Pokud se poměr provalí, záleží hodně na tom, jak moc oba chtějí rodinu udržet pohromadě, a jak se dohodnou. Důležité je zachovat chladnou hlavu. Takový muž totiž bývá skvělý otec, schopný živitel rodiny, dobrý organizátor. Lze se dohodnout na volném soužití, kdy si každý najde nového partnera, a manželé mohou zůstat nejlepšími přáteli. Když začne tatínek žít se „strejdou“, je dobré to ihned říci dětem, aby se k nim tato informace nedostala odjinud. Děti často bývají až překvapivě tolerantní a s nastalou situací se vyrovnávají lépe než maminka. Není výjimkou, že si „strejdu“ oblíbí a rády s ním a tátou jezdí na výlety.

Podle čeho poznáte, že má muž milence?

  • Přehnaně se stará o svůj zevnějšek. Sleduje módní trendy, dbá na to, aby byl vždy dokonale sladěný a nažehlený, obléká se výrazně. Náhle se začne holit i tam, kde to dřív nedělal, nakupuje jiné značky oblečení než obvykle.
  • Zanedbává manželské povinnosti. Dělá všechno pro to, aby s ženou nemusel mít sex. Když na něj dojde, v posteli je pasivní, občas má při styku problémy.
  • Má blízké přátele, které neznáte. Často chodí ven s kamarády, o kterých žena nic neví, a které jí nechce představit.
  • Tráví hodně času na chatu. To sice v dnešní době není nic výjimečného, ale pokud chatuje opravdu často a extrémně dbá na to, aby mu nikdo nekoukal přes rameno, je to podezřelé.
  • Vlastní spoustu časopisů o kulturistice. Kupuje si časopisy o sportu nebo pánské módě, aby si mohl prohlížet fotky hezkých mužů.
  • Našla jste doma gay porno, které vám nepatří…
  • Je přehnaně homofobní. Muž, který často začíná diskuse na gay téma a příliš se proti gayům vymezuje, je podezřelý. Skrytý gay má totiž neustále potřebu utvrzovat okolí o své heterosexualitě. Obvykle si také vybírá ženy s výraznými ženskými přednostmi – dlouhé vlasy, větší poprsí.

Žádný z těchto signálů sám o sobě samozřejmě neznamená, že váš partner je gay, pokud se jich ale sejde více, už to stojí za povšimnutí.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je až do poloviny března v super konstelaci s vaším znamením, a proto se vám otevřou nové pracovní možnosti. Záleží jen na vaší píli a odhodlání. Tuto šanci byste měli rozhodně…