Neodolatelný šarm zvěrokruhu: Ženy v těchto 6 znameních vás ihned okouzlí

Neodolatelný šarm zvěrokruhu: Ženy v těchto 6 znameních vás ihned okouzlí

Podobně jako jiné vlastnosti i krása a šarm jsou vrozené. Některá znamení je mají navíc přisouzené díky svému znamení horoskopu. Kterým znamením daly hvězdy charisma a přitažlivost podle astrologů? Těchto šest znamení zvěrokruhu vás okouzlí pouhým pohledem.

Štír

Štírky patří mezi jedno z nejpřitažlivějších znamení horoskopu především díky své tajemnosti a záhadnosti. Muži nikdy nevědí, co přesně od nich mohou čekat. Právě to dělá Štírky pro muže, kteří partnerku rádi dobývají, neodolatelné. Štírky jsou zároveň také bystré a inteligentní. Dokážou být vášnivé a jsou i dost charismatické. Ženy ve znamení Štíra se navíc moc nezajímají o to, zda se svému okolí zamlouvají. Jsou si vědomé svých hodnot i kvalit a vědí přesně, kým jsou. Sebevědomí jim tak rozhodně nechybí a to se na nich ostatním zdá přitažlivé. Mají v povaze být hodně cílevědomé a intenzivní ve všem co dělají, což jejich okolí motivuje.

Co jde vašemu znamení nejlépe? Podívejte se ve videu:

Pokračování 2 / 6

Blíženci

Ženy ve znamení Blížence jsou zábavné, veselé a nemají rády stereotyp. Pravděpodobně tak neexistuje možnost, že by se s nimi někdo nudil. Jsou přizpůsobivé a dokážou tak lépe snášet i jakoukoliv novou situaci. A právě to se na nich jejich okolí líbí. Jak už z názvu tohoto znamení vyplývá, lidi kolem sebe Blíženci přitahují jako magnet. Jsou známé také tím, že kamkoliv vejdou, hned si získají všechny přítomné svým intelektem a vtipy. Blíženkyně jsou dobrými řečnicemi a vždycky přesně vědí, co, jak a kdy mají říct, aby na ostatní zapůsobily. Nejpůvabnější na Blížencích je jejich specifická upovídanost, upřímnost a společenská povaha, která z nich dělá ty pravé a zábavné společníky i partnery pro život.

Pokračování 3 / 6

Beran

Beran je jedním z ohnivých znamení a právě takové jsou i jeho představitelky. Ženy ve znamení Berana bývají energické, vášnivé a aktivní, což k nim ostatní přitahuje. Jsou zároveň lehkovážné, tudíž mohou mít sklony k flirtování a aférám na jednu noc. Často se kolem nich proto točí větší množství mužů najednou. Jejich kouzlo spočívá také v jejich nekonečné pozitivitě. Pozitivní nálada a úsměv Beranek je pro mnohé nakažlivý, navíc každému dokáže zlepšit náladu. Dokážou se zasmát i vlastním chybám, čímž hravě odlehčí i každý problém nebo situaci. I v náročných situacích Berani neztrácejí své sebevědomí a svou cílevědomost, což je další z jejich okouzlujících vlastností. Beranky jsou navíc dobrodružné a odvážné, takže nezkazí žádnou zábavu.

Pokračování 4 / 6

Váhy

Váhy jsou jedním z nejelegantnějších znamení zvěrokruhu. Váhám vládne planeta Venuše, která je planetou romantiky, krásy a přitažlivosti. Kromě toho jsou Váhy známé tím, že jejich povaha je většinou vyrovnaná, klidná a příjemná. Vůbec nejlepší vlastností Vah je ale jejich upřímnost. Ženy narozené ve Vahách jsou rozené diplomatky, které se navíc zajímají o druhé a o jejich pocity. Navíc dokážou zachovat chladnou hlavu i ve vypjatých situacích a zůstávají vyrovnané. Váhy mají také dobrý smysl pro humor a jsou inteligentní, takže si umějí poradit téměř s jakýmkoliv problémem. A právě i jejich klidná a mírumilovná povaha se ostatním zamlouvá.

Pokračování 5 / 6

Býk

I když by se možná mohlo zdát, že Býci vlivem své praktičnosti, pracovitosti a soustředěnosti nemohou nikoho okouzlit, opak je pravdou. Vládnoucí planeta Býků je totiž planeta lásky Venuše, která z nich dělá především spolehlivé a oddané partnery. Kromě toho, Býci bývají skutečné osobnosti, takže ostatní okouzlují svou vlastní osobitostí a vytrvalostí. Ženy ve znamení Býka dělají věci po svém, jsou odhodlané a urputné. Kromě toho se ženy v Býku rády rozmazlují, potrpí si na pohodlí, přepych a luxus a stejně tak dbají i na svůj vzhled. Nebojí se relaxovat, díky čemuž vypadají vždy svěže a odpočatě. Ženy narozené v Býku jsou tak opravdovými dámami se silnou a nepřehlédnutelnou osobností, které si jdou za vším, co chtějí.

Pokračování 6 / 6

Lev

Lvice jsou sebevědomé a společenské znamení. Jejich sklony k sebestřednosti a touha po pozornosti z nich dělá opravdové „lvice salonů“. Lvům totiž vládne přímo Slunce, které je vládcem ega a duše. A právě jejich společenská povaha i smysl pro humor je dělá nepřehlédnutelnými. Lvice se zkrátka v davu neztratí. Málokdy navíc mívají špatnou náladu a rády se obklopují známými a přáteli. Jejich naladění je obvykle nakažlivé, proto ani jejich přehnané sebevědomí neubírá Lvicím na půvabu a přitažlivosti. Lvice prostě vědí, jak v druhých probudit obdiv a uznání, po kterém tolik touží.

Doporučujeme

Články odjinud