Neodolatelný šarm zvěrokruhu: Ženy v těchto 6 znameních vás ihned okouzlí

29. 9. 2022
Podobně jako jiné vlastnosti i krása a šarm jsou vrozené. Některá znamení je mají navíc přisouzené díky svému znamení horoskopu. Kterým znamením daly hvězdy charisma a přitažlivost podle astrologů? Těchto šest znamení zvěrokruhu vás okouzlí pouhým pohledem.

Štír

Štírky patří mezi jedno z nejpřitažlivějších znamení horoskopu především díky své tajemnosti a záhadnosti. Muži nikdy nevědí, co přesně od nich mohou čekat. Právě to dělá Štírky pro muže, kteří partnerku rádi dobývají, neodolatelné. Štírky jsou zároveň také bystré a inteligentní. Dokážou být vášnivé a jsou i dost charismatické. Ženy ve znamení Štíra se navíc moc nezajímají o to, zda se svému okolí zamlouvají. Jsou si vědomé svých hodnot i kvalit a vědí přesně, kým jsou. Sebevědomí jim tak rozhodně nechybí a to se na nich ostatním zdá přitažlivé. Mají v povaze být hodně cílevědomé a intenzivní ve všem co dělají, což jejich okolí motivuje.

Co jde vašemu znamení nejlépe? Podívejte se ve videu:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Nezblázněte se z předvánočního úklidu a pečení! Na první pohled vypadáte, že jste nad věcí a vánoční přípravy vás nezajímají, ale ono to na vás brzy dolehne. Nyní se vám honí hlavou, proč…

Nejčtenější články

Doporučujeme