Neodsuzujte nás za sledování seriálů

14. 6. 2002
Neodsuzujte nás za sledování seriálů
Jako žena na mateřské dovolené jsem, asi to bylo v zimě, začala sledovat seriál Divoký měsíc. Nikdy jsem žádný seriál podobného druhu nesledovala, nedívala jsem se ani na Dallas, také jsem potom nechápala vtipy se seriály spojené. Ale do tohoto seriálu jsem se přímo "zažrala".

Neodsuzujte nás za sledování seriálů

Jako žena na mateřské dovolené jsem, asi to bylo v zimě, začala sledovat seriál Divoký měsíc. Nikdy jsem žádný seriál podobného druhu nesledovala, nedívala jsem se ani na Dallas, také jsem potom nechápala vtipy se seriály spojené. Ale do tohoto seriálu jsem se přímo "zažrala". V době vysílání malý zrovna spí a já u toho třeba žehlím, nebo vykonávám jiné domácí práce, které za mne nikdo neudělá. Když někam jedu, nahraji si díly na video. Je to něco jiného, nemám ráda většinu akčních filmů, mám ráda alternativní a nezávislou kinematografii. Ale pro mne je to něco jiného, po tom celodenním jekotu dítěte, zprávách v TV a řešení pracovních problémů. Ráda čtu a tento seriál prožívám stejně jako nějakou napínavou knihu. Neodsuzujte sledování těchto seriálů, vím, všeho s mírou, ale ženy touží "vidět" boj mezi dobrem a zlem, potřebují více snít o lásce, i když ji mají dostatek. Proto chlapi pochopte nás, neutíkáme před realitou, ale do svého světa, který muži mají také, ale jsou tam ! třeba auta, prachy, krásné baby, co já vím.

Autor: čtenářka M.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nekuká-li kukačka před svatým Janem, bude neúrodný rok, jak říká stará pranostika. Proto nebude od věci, když si vyjdete se svým miláčkem někam do přírody. Když se zaposloucháte do jejího…

Nejčtenější články