Nepříjemné příznaky menopauzy? Víme, jak se jich zbavit

30. 1. 2020 Reklama
Nepříjemné příznaky menopauzy? Víme, jak se jich zbavit
Stejně jako puberta neminula nikoho z nás, čeká každou ženu více či méně náročné období menopauzy. Menopauzu provází spousta příznaků, které se ale u každého jedince projevují v různé míře. Jedna třetina žen patří v tomto období k těm šťastnějším a přechod z plodné fáze svého života prožijí bez obtíží. Dvě třetiny žen ale v tomto ohledu tolik štěstí nemají.

Nestabilní hormonální hladiny v těle dokážou natropit pěknou paseku, naštěstí jsou i tyto problémy řešitelné. Mezi nejčastější příznaky menopauzy patří: nepravidelná menstruace, návaly horka, problémy se spánkem a noční pocení, ztráta libida, přibývání na váze, zadržování vody, změny nálad nebo podrážděnost. Už dávno není pravdou, že zvládnutí menopauzy rovná se hormonální substituční terapie. Existují jiné a přijatelnější metody.

Zajistěte si optimální hladinu estrogenu díky přírodnímu doplňku stravy Feminus. Tento unikátní produkt můžete vyzkoušet v akci s dopravou zdarma zde.

Jak bojovat s příznaky menopauzy

Klepněte pro větší obrázek

Pokud ženy hledají nejrychlejší řešení, měly by sáhnout po přírodních doplňcích stravy.

Je nám jasné, co vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct při boji s negativními příznaky menopauzy? Zvýšit libido, energii a snížit nepříjemné pocení a návaly horka?“ Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný, musí obsahovat účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitamíny (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinek) a extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, andělika čínská, ašvaganda, maca).

Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny uvedené látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte unikátní produkt Feminus bojující s příznaky ženské menopauzy.

Doplněk stravy FEMINUS – Opravdu funguje?

Klepněte pro větší obrázek

Tým lidí, stojících za unikátním doplňkem stravy Feminus, má na tuto otázku jasnou odpověď: „Feminus je kvalitní český produkt. Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto produktu.“ Pokud hledáte opravdu kvalitní doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je Feminus nejlepší volba. Svým složením se jedná o jeden z nejsilnějších produktů na trhu a je certifikován zdravotním ústavem v Praze. Přesvědčte se o síle tohoto produktu sami. Snižte nepříjemné příznaky ženského přechodu a podpořte vaši ženskou energii a libido.

Feminus je nyní v akci s dopravou zdarma po celé ČR, můžete ho zakoupit zde.

Bližší informace o produktu a tipy, jak přírodně bojovat s příznaky menopauzy najdete na www.feminus.cz.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V polovině pracovního týdne moc dobře víte, že zadané úkoly sami nezvládnete a musíte poprosit o pomoc kolegy. Jenže v tom bude problém. Už nějaký čas se k nim chováte nadřazeně a může se…

Nejčtenější články

Doporučujeme