Neřešitelné partnerské hádky: Pravda není jen jedna a můžete ji mít oba!

16. 4. 2022
Neřešitelné partnerské hádky: Pravda není jen jedna a můžete ji mít oba!
V mnoha partnerských hádkách jde více než o vyřešení problému toho, kdo z partnerů má v dané věci pravdu. Tu ale mohou mít překvapivě oba dva, a to i když mají jiný názor!

Jak to bylo u Gábiny a Igora

Igor neměl rád, když jeho syny hlídal Jiří, otčím jeho ženy Gábiny. Igorovi vadilo, že Jiří ve skutečnosti není příbuzný chlapců. Navíc byl Jiří velmi přísný. Igorovi vlastní rodiče bohužel nejevili o hlídání svých vnuků zájem, avšak Gábina pomoc občas potřebovala. Její maminka má u sebe vnuky často, nárazově ale ještě vypomáhá v práci, a tak kluky čas od času pohlídal i její druhý muž.

Jiří je v důchodu a kluky hlídá rád. To vše se Gábina svému muži nerozpakovala vždy pěkně naservírovat. „Buď rád, že mají kluci alespoň nějakého dědečka a babičku. Že ti to není trapné! Jirka mě vychoval, je sice přísný, ale ruku na mě nikdy nevztáhl. Klukům se věnuje, a že chce, aby si po sobě uklidili, nerýpali se v jídle a neseděli u počítače, jim rozhodně neublíží. Není od věci, když mají ti dva před někým respekt. Je to také zkušenost!“ argumentovala často.

Co je ve vztahu kompromis? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pakliže vás věrný kamarád požádá o výpomoc na domě, rychle to přijměte. Opravdu mu tím vytáhnete trn z paty a sami si něco k dobru vyděláte, protože to nebude chtít zadarmo. Aspoň si…