Neřesti podle zvěrokruhu: Přejídání, sobeckost a smilstvo. Jaký jste případ? | Foto: iStock

Foto: iStock

Neřesti podle zvěrokruhu: Přejídání, sobeckost a smilstvo. Jaký jste případ?

Žádná žena není dokonalá a každá má i své slabé stránky. Hvězdy jim navíc do vínku přidělily jako bonus vlastnosti nebo zlozvyky, za které se spíše stydí. Víte, jaké hříšné chování je typické pro vaše znamení?

Beran (21. 3. – 20. 4.) – sobeckost, netrpělivost

Berani jsou horké hlavy, neumějí se moc podřizovat a chtějí, aby bylo vždy po jejich, a to často vede akorát ke konfliktům. Kromě toho jsou velmi netrpěliví, takže občas jednají příliš zbrkle. Spoléhají se na svou fyzickou zdatnost a musejí být vždycky první. Jakmile jsou druzí, propadají depkám.

Co vás v lásce čeká v roce 2023? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.) - přejídání

Býci se orientují na výkon a někdy to s pracovitostí přehánějí. Když jim dojdou síly, dohánějí to za jakoukoliv cenu. Přejídají se a slabší povahy sahají i po návykových látkách. Aby toho nebylo málo, jsou také pěkně lakomí a nepodělí se. Všechno si nechají jen pro sebe.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) – faleš, pýcha

Za každých okolností musejí být okouzlující a nad věcí, i když se uvnitř cítí ublížení a jejich sebevědomí je na bodu mrazu. V očích ostatních musejí být za hvězdy, a proto se přede všemi jen přetvařují. Kromě toho umějí být pěkně náladoví, takže s nimi nikdy nevíte, na čem jste.

 

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.) – sebelítost

Raci jsou velmi citliví na kritiku. Když jim řeknete něco, co se jim nelíbí, začnou se chovat jako malé děti. Dělají ze sebe věčnou oběť, které všichni okolo jen ubližují. Také podléhají závislosti na svých blízkých. Buď se upínají na rodiče, nebo na své partnery, kteří jim musejí být absolutně oddaní.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.) – narcismus

Lvi o sobě mají hodně vysoké mínění. Myslí si, že jsou ve všem lepší než ostatní a všichni jim musejí závidět. Skromnost je pro ně opravdu sprosté slovo, protože oni jsou středobodem vesmíru, kolem kterého se točí celý svět. Nedej bože, aby chtěl být někdo lepší než oni. S takovými lidmi udělají rychlý proces.

 

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.) – perfekcionismus

Jsou to přehnaní perfekcionisté a vše mají naplánováno a promyšleno dlouho dopředu. Zvlášť ženy to s dokonalostí někdy přehánějí. Potřebují být za každých okolností krásné, svůdné, vtipné, chytré… Některé se nesmíří s prvními známkami stárnutí a pak to snadno přeženou s botoxem a plastikami.

 

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.) – lenost, alkohol

Že se nerady rozhodují, tím jsou váhy proslulé. Iniciativu nechávají raději na druhých, aby měly klid. Také jsou líné až běda. Donutit váhy k nějaké činnosti a zapojit je do nějakých aktivit je téměř nadlidský úkon. Zejména muži pak mají navíc sklon k závislosti na alkoholu.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.) – vzteklost

Štíři sice nejsou tak horké hlavy, ale spoustu problémů v sobě nechají bublat tak dlouho, dokud nebouchnou jako natlakovaný papiňák. Křivdy pak nikdy nezapomínají a jsou schopní se mstít tím nejhorším možným způsobem. Dávejte si na ně pozor!

 

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.) – smilstvo

Věrnost nepatří zrovna mezi nejsilnější stránky Střelců. Když se zamilují, dokážou být oddanými partnery, po čase se ale ve vztahu začnou nudit a poohlížet se jinde. Je to jejich věčný boj, a aby si nerozbili rodinu, raději budou mít bokovku. Dost často jsou také lehkomyslní a nemyslí na potřeby ostatních.  

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) – přetvářka

Tvrdí vám, že jste nejlepší přátelé, za zády vás ale klidně pomluví a vrazí vám nůž do zad. Neumějí totiž s lidmi jednat na rovinu a myslí hlavně sami na sebe. Jdou si také tvrdě za svými cíli, a když se jim někdo postaví do cesty, bez lítosti ho z ní smetou. Mezi Kozorohy je také nejvíc zlatokopek.

 

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.) – povrchnost

Když vám Vodnáři říkají, že vás milují, nemyslí to tak vážně. Závazek jim také nic moc neříká a klidně vás podvedou s někým jiným. Ze vztahu také odcházejí při prvním náznaku problému. V životě totiž potřebují být nezávislí a málokdy se dokážou na někoho emocionálně navázat.

 

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.) – závislost

Někdy jsou Ryby až moc přecitlivělé a dost často o sobě pochybují. Mají strach, že je někdo blízký odmítne a opustí, takže si na něj utvoří nezdravou závislost. Hodně se uzavírají do svého světa, do kterého nikoho dalšího nepustí. V melancholii se také oddávají alkoholu nebo drogám.

 

Doporučujeme

Články odjinud