Komentáře k článku zpět na článek

Cawan 18. 11. 2015 | 13:18

My jsme se shodli, že budeme s dětmi sami a babička s dědečkem přijedou druhý den. Mají pro děti puzzle k Vánocům, to bude radosti a křiku :) http://www.i-puzzle.cz/Metalicke-puzzle-prodej-puzzle

XXLwomen 18. 12. 2013 | 13:50

Vánoce jsou svátky klidu a pohody a tu Vy mít nebudete, pokud je budete trávit proti svému přesvědčení. Vůbec bych se nerozpakovala takového sobce, jako je Váš přítel, poslat k vodě. Stejně by Vás s ním čekalo jen trápení a věčný diktát toho, co bude vyhovovat hlavně jemu. K Vánocům si nadělte nového přítele, který má v hlavě a hlavně v srdci dost místa i pro druhé a nejen pro sebe... Hodně štěstí!

petrziilka 13. 12. 2013 | 21:47

Jsme spolu třináct let a jen první vánoce jsme trávili odděleně a to jen protože jsme spolu byli krátce od té doby trávíme Štědrý den spolu nejdřív sami dva teď už s dětmi a pak následující dva dny navštěvujeme naše rodiny. Jinak bych to nikdy nepřipustila už jen z důvodů našich maminek které chtějí mít vše perfektní a vlastně než se zasedne k večeři tak oni jen lítají a nestíhají. Zařídili jsme si vánoce po svém a v klidu a je nám líp.

druidka 13. 12. 2013 | 21:00

Vztah je dialog a kompromis. Ne diktát.Jak si může užívat pohodu Vánoc s vědomím,že Vám to nevyhovuje...Poněkud sobecké.Rodinu může navštívit následující dny svátků

jurasek97 13. 12. 2013 | 19:35

já teda nevím, bývalý přítel trávil svátky s tátou, aby nebyl sám, ale že já jsem byla sama to mu nevadilo a ten nynější, i když jsme spolu ještě oficiálně nebyli, tak řek že Vánoce bude se mnou, že mu to přijde normální, doma už nebydlí tak tam nebude ani na Vánoce, max tam pojedem třeba 25. nebo 26. ale taky to není podmínka...s tchýní vycházím víc než dobře, ale prostě aspoň Štědrý den chci být v klidu doma

frakira 13. 12. 2013 | 13:12

Navstivit obe rodiny muze byt dost narocne, muze kazda bydlet v jine republice...My na Vanoce stridame doma, u nasich, u manzelovych rodicu - dokonce si opravdu myslim, ze ve dvojici jsou vanoce docela smutne, s detma uz je to pak mnohem lepsi. Nicmene na "na Vanoce jen a jen k mym rodicum" bych nikdy nekyvla bez ohledu na lasku, jakou bych k tomu chlapovi citila - vzdyt by to ublizilo mym vlastnim rodicum! Brr.. pokud si to drahy nenecha vysvetlit, tak by si slecna mela zaridit vanoce po svem (nebo ho rovnou nechat, ale mam pocit, ze o to nestoji)

kočina 13. 12. 2013 | 10:25

Slečně bych doporučila, aby si přes celé vánoce vč. Silvestra zařídila dovolenou třeba do teplých krajů a chlapci to jenom stroze oznámila. Eventuelně si s sebou vzala už jiného chlapce....
A vážně: chápu, že chce hoch vidět svoje rodiče, však na to jsou 2 další svátky vánoční, aby navštívili jednu i druhou stranu. Pokud ovšem očekává, že se Zuzka bez keců podřídí všem jeho výplodům, pak jsou jen dvě možnosti,
buď je ještě nedospělý anebo to bude pěkný usurpátor.
V každém případě ani jedno za něj Zuzka řešit nemusí.

Mata69 13. 12. 2013 | 09:58

Dotyčný má zajímavé argumenty..."o vánocích má být rodina pohromadě" - to ale tedy myslí svoji rodinu, sebe, rodiče...Další zajímavý argument, že si muž přivede ženu domů, tudíž Vánoce bude slavit s jeho rodiči...no to je výplod...přeci si ji nepřivedl domů k rodičům, ale bydlí si sami.
No nevim, myslím, že by bylo divné kdyby se takto sobecky a nepřístupně projevil teprve při řešení toho, kam na ŠTědrý den...těch signálů tam bude asi víc.
No a jestli si neumí představit, že by trávil Vánoce jinde než u rodičů, asi by se k nim měl vrátit.

momou 12. 12. 2013 | 20:24

Souhlas s Nofar i Durga ......... Neumím si představit, že bychom trávili svátky jen s manželovými rodiči už jen proto, že moji rodiče jsou rozvedení a táta zůstal sám. Takže u nás je to tak, že můj táta tráví Vánoce u nás (ostatně je i nejvíc s dětmi) a 25. a 26. pak jedeme za tcháncema a za mojí mámou - takže Vánoce máme 3x A největší radost z toho mají děti.

jojoj 12. 12. 2013 | 20:00
Durga 12. 12. 2013 | 19:17

Zuzano, souhlasím s Nofar. Nejste manželé. Pokud chcete být na Vánoce spolu, mělo by to být na neutrální půdě. Jak k tomu přijdou tvoji rodiče, že bys byla o vánocích jinde. A nejde jen o Vánoce. Chápu, že jej máš ráda, ale dobře si to rozvaž. Jestliže chce takhle ještě před svatbou prosazovat svoje požadavky, co bude dělat až budete manželé?

Nofar 12. 12. 2013 | 18:58

Draha Zuzano, poslete toho debila do kopru nejen na Vanoce. Pro klid ve vasem vztahu mu ustoupite tentokrat - a co to bude priste? Opravdu chcete svatky "prezivat" ve spolecnosti hordy cizich lidi, ktere ani neznate? At si jede na jizni Moravu, vy si udelejte svatky podle svych predstav.

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnešek je nejšťastnějším dnem celého července. I když neoplýváte báječnou kondicí a ledacos se pokazí,…