Skinny jeans se navzdory předpovědím stále drží v módě. Zara 699 Kč Archiv firem

Skinny jeans se navzdory předpovědím stále drží v módě. Zara 699 Kč Archiv firem

Letos budou oblíbené bílé džíny. H&M 799 Kč Archiv firem
Pro odvážné jsou pak určené zvonáče, které se vrátily do módy. Reserved 699 Kč Archiv firem
V džínách s vysokým pasem budete in. Reserved 649 Kč Archiv firem
Answear.cz 699 Kč Archiv firem
40
Fotogalerie

Nesmrtelné džíny: Jaké se nosí v roce 2019? Bílé, skinny i zvonáče do 1000 Kč

Zřejmě neexistuje člověk, který by ve svém šatníku neměl ani jedny džíny. My ženy jich vlastníme většinou hned několik, protože džíny z módy prostě nikdy nevyjdou. Mění se a vrací jen jejich střihy a styly. V jakých uděláte parádu letos?

Skinny jeans

Módní předpovědi každoročně straší, že skinny džíny jsou letos prostě už definitivně stoprocentně out, nikdy tomu však tak není. Jsou stále oblíbené, a tak si v různých obměnách najdou místo ve vašem šatníku i v roce 2019. Tento rok frčí kratší verze končící nad kotníky. Hitem sezóny pak je třepení, takže pokud se vám nechce kupovat nový model, stačí, když své starší skinny džíny prostě ustřihnete a můžou vám udělat parádu ještě další rok.

Pokračování 2 / 5

Bílé džíny

Bílé džíny jsou letos hitem, jsou však určeny jen pro vyvolené. Do bílých džín totiž potřebujete perfektní postavu, protože zrovna tato barva odhalí každé kilo navíc a dokonce i nějaké přidá. Zároveň se nehodí pro ženy s malými dětmi nebo pro ty nešikovnější z vás, které se snadno zašpiní. Na bílé barvě je totiž hned vše vidět. A jaký střih zvolit? Nosí se rovné nohavice, pokud se ale cítíte lépe ve skinny nebo širokých, chybu neuděláte.

Pokračování 3 / 5

Džíny s vysokým pasem

Bokovkám díky bohu už dávno odzvonilo a půlky v tangách čouhající z nesedících džín jsou naprosto out. V džínách, které se vrátily do módy v posledních letech, se vám takové faux pas stát nemůže. Frčí totiž střihy s vysokým pasem nebo aspoň středně vysokým pasem, v nichž snadno skryjete i bříško. Pozor ale na zadeček, může v nich působit větší, než ve skutečnosti je. Vysoký pas se nosí v kombinaci s jakýmkoliv střihem džín, šijí se tak jak skinny, tak i bílé nebo rovné džíny.

Pokračování 4 / 5

Rovné džíny

Rovné džíny jsou klasika, která nezestárne. Neobepínají vás tak těsně jako skinny džíny a působí o něco elegantněji. V kombinaci s chelsea botami a bílou košilí v nich můžete vyrazit i do kanceláře! Když nevíte, jaké džíny vybrat, rovný střih je jistota.

Pokračování 5 / 5

Zvonáče

Pro ty odvážnější jsou i letos v módě takzvané zvonáče. U nás na ulicích příliš k vidění nejsou, ale zahraniční modelky si je oblíbily. Jestli máte dlouhé štíhlé nohy, určitě si zvolte takové, které mají zkrácený střih a končí nad kotníky. I ty delší jsou ale v pořádku.

Doporučujeme

Články odjinud