Komentáře k článku zpět na článek

blboviny z USA 6. 11. 2007 | 02:22


Sportovala jsem snad 11 let, doma se nam venovali musim rict suprove, muj bracha take zavodne sportoval. V 19 jsem si udelala uraz a zacla takzvane "parit" Chytla jsem se bandy a asi rok jsem brala drogy, pak mi doslo, co je to za hovadinu a prestala. Ted delam sport jen tak na relax a je to fajn. Nezalezi na rodine, kolektivu a jestli dite je nadane....zalezi totiz na vsem okolo nej a jak to dite bere.

Violeta Valery 2. 11. 2007 | 17:54

Nesmysl, obě moje děti, na rozdíl ode mě, nikdy nesportovaly a přesto jsou oba slušnými lidmi a já sebe mohu považovat za řádného a zodpovědného občana také. Vše souvisí s výchovou a hlavě s tím, jaké kdo má zázemí v rodině. Ten, o koho doma nestojí a nevěnují se mu, hledá útočiště v náručí snů drog, alkoholu a porozumění pak v partě lidí pochybné existence.

vendula 2. 11. 2007 | 16:51

dopnila bych to o to že nesportovní-silnější děti enjsou bráni do kolektivu!!! Děti hodnotí člověk apodle vzhledu a když nemá značkové oblečení a pár kilo navíc tak už není pro ně dostaečny kamarad.Tudíž tyto ,,nesportovní děti se uzavírají do sebe více než by měli''

velvira 2. 11. 2007 | 13:57

Já byla přesně ten druh nesportovního dítěte. U nás se do kroužků nechodilo, lítalo se po venku a dokud jsem nechodila do školy, shazovaly mě jak učitelky ve školce, tak mě nebraly ostatní děcka. Jenže když děcka z okolí začaly chodit do školy, ukázalo se, že co mají v nohách, to jim chybí v hlavě, tak se to nebraní prohodilo.

jumili 1. 11. 2007 | 15:23
Veraky 27. 10. 2007 | 18:42

Odmalička jsem nesnášela sporty.Jsem totálně nesportovní člověk,ale nikdy jsem nebyla osamocená.Ten článek se opravdu hodně rozchází s realitou.

mmiisshhaa 26. 10. 2007 | 16:16

No tak jako, já sem taky byla ještě nedávno dítě, nesportovala sem, sporty sem k smrti nenáviděla. Sem pecivál a miluju poflakování a nicnedělání a NIKDY sem nekouřila, nepila, nefetovala a nic podobného. Článek je blbost.

Pája 26. 10. 2007 | 15:01

No já mám tedy jedno dítě sportovní a jendno nesportovní. Jedna je extrovert a jedna introvert dle odborníků. Obě jsou štíhlé a obě mají svoje zájmy. Ta nesportovní je hudebně a výtvarně nadaná..
Myslím, že ten článek není napsán úplně dobře, protože je nutné, aby dítě mělo určité zámy a je jen nutně sportovní koníček. Je totiž spousta dětí, které ani sportovat nemohou. Tak nač z nich dopředu dělat feťáky a narkomany, že.

Ivana 26. 10. 2007 | 13:17

"vědci z University of Alberta" zase jednou objevili Ameriku. V zemi, která upřednostňuje svaly na mozku místo klasického vzdělání, mne to ani nepřekvapuje. Když se tam zeptáte na věci, co u nás znají děti ze základky, upřímně se diví. Bohužel pozoruji tento trend "nevědění" i u nás.
Ono také záleží na výchově a jak se pak dítě rozhodne, co je pro něj důležitější.

Houston 26. 10. 2007 | 10:07

Hmmmm, tak moc díky.... Zrovna takové dítě mám... a mohli by nám vědci poradit, co s tím??? Takže jako pohoda, prostě budu počítat s tím, že moje dítě bude kouřit v depce trávu a nedostuduje, protože je antitalent a ostatní "sportovci" ho prostě mezi sebe nevezmou... Zaplaťpánbůh za to, že existují různé zájmové aktivity i pro tyto děti, zaplaťpánbůh za výtvarné, přírodovědné, hudební, šachové atd. kroužky, kde se pohybují i tyto děti... Děsný článek...

Přečtěte si také

Horoskopy

Ráno se vám nechce vytáhnout paty z domu a už vůbec ne pracovat, což u vás nebývá zvykem. Překonejte se…

Nejčtenější články

Doporučujeme