Nestárnoucí džínová sukně: Vybírejte z 50 kousků pod 1000 Kč!

15. 5. 2019
Džínová sukně se do našich šatníků dostala už v minulém století a v různých obměnách se v nich stále drží. Unosíte ji i letos! Který typ bude nejoblíbenější?

Třepení je pořád in

Jak už jste jistě zaznamenala i na našem webu, letošním hitem jsou propínací šaty a sukně a totéž platí i pro ty z denimu. Ať už jde o střih se zvýšeným pasem, do áčka nebo o úzkou sukni ke kolenům, pokud bude ozdobená knoflíky, budete in. Oblíbené je také nedbalé třepení, rozparky a pásky, které jsou přímo součástí sukně.

Rok 2019 přeje bílé a plísňové variantě

Trendem letošního léta jsou také bílé džíny a výjimkou nejsou ani bílé denimové sukně. Nemusí jít o sněhově bílou, oblíbené jsou lehce zabarvené odstíny. Jestli nejste fanynkou bílé barvy nebo potřebujete opticky ubrat pár kil, nebojte se černé, protože i ta je v kurzu, zejména v lehce seprané verzi.

O tom, že osmdesátá a devadesátá léta stále frčí, se přesvědčíte právě při výběru sukně z denimu. Vrací se totiž nejen sepraná džínovina, ale také klasická modrá, a co víc, plísňový motiv. Nenajdete jednu takovou také ve své skříni?

Inspiraci z aktuální nabídky obchodů najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Den před úplňkem ve lvu jste plní energie a malujete si velké věci. Pokud se vám ještě nepodařilo získat profesní úspěch, tak se o něj přičiňte. Minulé dny k němu byly sice výhodnější, ale…

Nejčtenější články

Doporučujeme